در دیدار مسئولان مشیز با رئیس سازمان بهزیستی کشور تفاهم شد؛

در دیدار مدیران مؤسسه خیریه کوثر مشیز با دکتر قبادی رئیس سازمان بهزیستی کشور، فعالیت‌های این مؤسسه تشریح شد و برای همکاری‌های بیشتر میان این نهاد خیریه و سازمان بهزیستی کشور تفاهماتی حاصل شد. همچنین با صدور مجوز برای فعالیت موسسه مشیز در سطح کشور نیز موافقت شد.

کد خبر: ۳۱۵۸۰
۱۶:۲۲ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
دیدارنیوز ـ در دیدار مدیران مؤسسه خیریه کوثر مشیز با دکتر قبادی رئیس سازمان بهزیستی کشور، فعالیت‌های این مؤسسه تشریح شد و برای همکاری‌های بیشتر میان این نهاد خیریه و سازمان بهزیستی کشور تفاهماتی حاصل شد.
 
به گزارش دیدارنیوز در این دیدار، دکتر اسکندری‌زاده عضو هیئت مدیره موسسه خیریه مشیز ضمن معرفی این موسسه و تشریح فعالیت‌های گوناگون آن در حوزه نگهداری و سرپرستی کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست و اهداف بلند مشیز برای گسترش در سطح کشور، در راستای سهولت امر خدمت رسانی و گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه مشیز خواستار صدور مجوز فعالیت در سطح کشور شد.
 
وی با بیان اینکه مؤسسه خیریه مشیز بنا دارد مراکز نگهداری کودکان در سراسر کشور را گسترش دهد، افزود: بنا داریم به سرعت با ایجاد مراکز نگهداری کودکان در کل کشور با اولویت استان‌های همدان، هرمزگان، کرمانشاه، یزد، لرستان و خراسان رضوی خدمات بیشتری به کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست ایران اسلامی ارائه کنیم و مقتضی است در این عرصه، بهزیستی کشور به یاری مؤسسه خیریه مشیز شتافته و ساختمانی متناسب با نیاز این کودکان را در اختیار مؤسسه قرار دهد.
 
اسکندری زاده در پایان، حل مشکل بیمه کارکنان مؤسسه خیریه مشیز، حل مشکل مالیات مراکز خیریه که صرفا خدماتی به بهزیستی کشور ارائه می‌دهند و همچنین واگذاری مالکیت مرکز فیاض بخش کرمان به مؤسسه مشیز را از دیگر انتظارات مسئولان مؤسسه از سازمان بهزیستی دانست.
 
دکتر قبادی رئیس سازمان بهزیستی کل کشور نیز ضمن اظهار خوشحالی از وجود چنین مؤسسه‌ای، از مسئولان و کارکنان مشیز تشکر و قدردانی کرد و آمادگی کامل سازمان بهزیستی کل کشور را برای اجرای خواسته‌های مؤسسه مشیز اعلام نمود. وی همچنین با صدور مجوز برای فعالیت موسسه مشیز در سطح کشور نیز موافقت کرد.
 
قابل ذکر است که موسسه خیریه مشیز با سابقه ۲۵ ساله، تاکنون بالغ بر ۱۶۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان بدسرپرست و بی سرپرست را در ۲۱ مرکز شبه خانواده خود تحت پوشش قرار داده و نشان زرین مسئولیت اجتماعی را نیز دریافت کرده است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم