پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

"دیدارنیوز" به بررسی وضعیت بازسازی شهرهای سیل‌زده می‌پردازد؛

سلام دوباره به زندگی در مناطق سیل زده

سلام دوباره به زندگی در مناطق سیل زده
عید سال ۹۸ شاید یکی از سخت‌ترین تعطیلات نوروزی بود که کشور تا امروز تجربه کرده است. هر روز از بخشی از کشور خبر سیل می‎آمد و فیلم‎های دلخراشی از تخریب خانه‌ها و ویرانی شهر‌ها توسط سیل بین مردم دست به دست می‌شد. افراد زیادی در این سیل جان و مال و اقوام خود را از دست دادند و لباس عیدشان به لباس عزا تبدیل شد. اینک بعد از شش ماه از وقوع سیل، دیدارنیوز به سراغ مسئولین ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان رفته است تا در جریان جزئیات طرح بازسازی شهر‌ها و خانه‌های ویران شده قرار گیرد.
گشتی در بازار صنایع دستی بروجرد و هنر ورشوسازی‌اش

از لهستان تا لرستان

از لهستان تا لرستان
شهریار میناگر را در کارگاهش در یکی از خیابان‌های اصلی شهر بروجرد در حال قلمزنی روی آثار پدرش می‌بینم. می‌خواهم سر صحبت را باز کنم و از وضعیت صنعت ورشو بیشتر آگاه شوم، اما وقتی مهارتش را در حکاکی روی سماور ورشویی می‌بینم که قرار است بزودی به‌عنوان سوغات به کانادا فرستاده شود، ترجیح می‌دهم تنها حرکت نرم چکش کوچکش روی قلم حکاکی را دنبال کنم.
اقدام بهزیستی در لرستان

غربالگری روان شناختی سیل زدگان لرستانی

غربالگری روان شناختی سیل زدگان لرستانی
مدیرکل بهزیستی لرستان از غربالگری روان‌شناختی بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ سیل‌زده در استان خبر داد و گفت: نتایج غربالگری هزار و ۶۰۰ نفر از این افراد مثبت ارزیابی شد.
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
فیلم