سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کاهش تردد در محورهای مواصلاتی استان هم‌چنان ادامه دارد، گفت: میزان ورود خودروها در روز پنجم فروردین‌ماه با کاهش ۶۲.۱ درصدی و ۳۳.۴ درصدی در ششم فروردین‌ماه روبرو بوده است.

کد خبر: ۵۶۳۷۴
۱۰:۰۵ - ۰۷ فروردين ۱۳۹۹

دیدارنیوز - شهرام ندیمی با بیان اینکه کاهش تردد در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری در روز پنجم و ششم فروردین‌ماه نیز ادامه دارد، اظهار کرد: میزان ورود خودروها در روز پنجم فروردین‌ماه با کاهش ۶۲.۱ درصدی و خروج خودرو از استان با کاهش ۵۷.۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بوده است.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: آمار خودروهای ورودی به استان در روز ششم فروردین‌ماه ۱۷ هزار و ۴۳۰ خودرو و خروج خودرو از استان ۱۶ هزار و ۹۳۸ خودرو بوده است که این عدد نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش ۳۳.۴ و ۵۱.۳ درصدی مواجه بوده است.

وی با تأکید بر اینکه چهارمحال و بختیاری یکی محورهای ترانزیستی برای جابجایی کالا و مسافر در کشور است، خاطرنشان کرد:  به علت شیوع کرونا ویروس و کنترل ورودی و خروجی مبادی استان با کاهش ۳۰ درصدی تردد خودرو در محورهای مواصلاتی استان در روز پنجم فروردین و کاهش ۷.۳ درصدی در روز ششم فروردین‌ماه مواجه بودیم.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم