پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

آبان‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود؛

مناقصه عملیات اجرایی ایستگاه پروژه راه‌آهن مبارکه- سفیددشت- شهرکرد

معاون راه‌آهن شرکت ساخت و توسعه زیرساخت‌ها و امور زیربنا‌های حمل و نقل کشور گفت: مناقصه عملیات اجرایی احداث ایستگاه سفیددشت با پنج هزار متر مربع زیربنا و ۳۸ میلیارد ریال اعتبار تا آبان سال‌جاری برگزار می‌شود.

جای خالی "بی‌بی مریم‌"ها در کتاب‌های درسی

رئیس پژوهشکده بختیاری‌شناسی با اشاره به اینکه یکی از بحث‌های بسیار مهم در سیستم‌های آموزشی و تعلیم و تربیت الگو پذیری است، گفت: متاسفانه شاید یکی از ایرادات مهمی که باید در نظام تعلیم و تربیت و در بحث تاریخ برطرف شود، گنجانده شدن شخصیت‌های مهم تاریخ همچون بی‌بی مریم بختیاری در کتب درسی است.
در مرکز علمی کاربردی پیام شهرکرد برگزار می‌شود؛

نخستین کمپ کارآفرینی چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کمپ کارآفرینی در ۱۶ استان کشور از جمله در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود، گفت: ۱۸ تا ۲۲ آبان‌ماه اولین کمپ کارآفرینی استان در مرکز پیام شهرکرد برگزار خواهد شد.

انجام واکسیناسیون مورد نیاز برای بیماران در روستای چنارمحمودی

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه مراقبت‌های لازم توسط پزشک عمومی برای مردم چنارمحمودی صورت گرفته است و کل خدمات شامل معاینه، مراقبت، خدمات تشخیصی، مشاوره، درمان، در محل روستا ارائه شده است، گفت: همچنین واکسیناسیون مورد نیاز برای بیماران انجام شده است.

هیاتی از کمیسیون بهداشت ۲۰ مهر به لردگان می‌روند

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی ادعای ابتلای تعدادی از روستاییان چنارمحمودی شهرستان لردگان گفت که شنبه هفته آینده هیاتی از این کمیسیون به این شهرستان برای تهیه گزارش میدانی سفر خواهند کرد.

تولد نوزاد در آمبولانس

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری گفت: روز گذشته با توجه به درد زایمان مادر باردار در منطقه مشایخ، کارشناسان فوریت‌های پزشکی نوزاد را در آمبولانس بدنیا آوردند.

سلامت بیش از ۹۵ درصد مردم روستای لردگان

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بنا بر گزارش وزارت بهداشت با انجام آزمایش از یک هزار و ۳۰۰ نفر از جمعیت روستای لردگان کمتر از ۵ درصد مردم این روستا مبتلا به ویروس HIV هستند و تحت مشاوره و درمان قرار گرفته‌اند.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها