یک عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه امیدواریم حضور مردم در انتخابات پرشور باشد و ملت حضور پررنگی داشته باشند، درباره تاثیر بررسی صلاحیت ها در حضور مردم گفت: امیدواریم این مسئله روی حضور مردم تاثیر نگذارد.

کد خبر: ۵۲۸۵۹
۱۲:۱۲ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۸

دیدارنیوز-  بهروز نعمتی پس از حضور در شعبه اخذ رای حسینیه ارشاد و شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شما بابت رد صلاحیت ها گله‌مند هستید؟ گفت: بنده از کسی گله ندارم و کسانی که این کار را کردند بار خودشان را سنگین کردند و خیلی خوشحالم که بار ما را سبک کردند.

وی در پاسخ به اینکه آیا این رد صلاحیت ها تاثیری روی حضور مردم در انتخابات می گذارد؟ گفت: امیدواریم این مسئله روی حضور مردم تاثیر نگذارد و بنده به همین علت در انتخابات شرکت کردم که تاثیر نگذارد، امیدواریم که حضور مردم در انتخابات پرشور باشد و ملت حضور پررنگی داشته باشند و به نظرم با قهر کردن با صندوق رای اتفاقی نمی افتد و شاید صرفاً به خواسته های دیگران کمک کند و باعث شود که در انتخابات پیروز شوند.

نماینده تهران در مجلس در پاسخ به سوالی درباره سمت و سوی مجلس آینده گفت: معتقدم که مجلس بعدی سه قطبی خواهد بود در حالی که عده‌ای تبلیغات زیادی کردند مبنی بر اینکه مجلس یازدهم یک قطبی می‌شود اما بنده معتقدم که مجلس آینده هم متشکل از اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و مستقلین خواهد بود.

نعمتی از نمایندگان رد صلاحیت شده است.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم