نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از مشکلات موجود در بنیان خانواده‎ها نشأت گرفته از مشکلات اقتصادی حاکم برجامعه و خانواده است.

کد خبر: ۵۲۳۶۹
۱۱:۳۷ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیدارنیوز - فاطمه کمساری با بیان اینکه به عنوان یک فعال فرهنگی و روانشناس اجتماعی به تمام مشکلات موجود در جامعه آگاه هستم، گفت: اغلب چالش‎ها و مشکلات موجود در خانواده‎ها نشأت گرفته از مسائل اقتصادی موجود در بنیان خانواده است.

کمساری با اشاره به اینکه ادامه این روند موجب پرورش کودکانی با مشکلات روحی و روانی فراوان خواهد شد، گفت: به عنوان یک کارشناس وظیفه خود می‎دانم که در جهت بهبود این اوضاع قدمی بردارم و برنامه‎های مختلفی نیز طرح ریزی کرده‌ام که با ورود به مجلس به آن خواهم پرداخت.

این نامزد انتخاباتی با بیان اینکه پایین بودن میزان حقوق کارگران و بازنشستگان موجب تنزل جایگاه آنان در خانواده و اجتماع شده است، گفت: دغدغه اصلی من به عنوان یک فعال فرهنگی رسیدگی به کارگران و بازنشستگان است که بعد از ورود به مجلس به آن خواهم پرداخت.

وی افزود: افزایش دانش خانواده، آموزش مهارت‌های ارتباطی، بهبود ارتباط اعضای خانواده باهم و افزایش آگاهی کودکان برای تربیت نسل آگاه با استفاده از روانشناسان و کارشناسان مرتبط از برنامه‌هایی است که بعد از ورود به مجلس به آن خواهیم پرداخت.

کمساری با بیان اینکه به سلامت جسم و روان کودکان تنها موضوعی است که در آموزش و پرورش به آن پرداخته نمی‎شود، گفت: افزایش دختران و کودکان فراری و کودکان کار و ... نشأت گرفته از روان و اقتصاد خانواده است و برای رفع آن باید برنامه مدون در جامعه پایه ریزی کرد.
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم