فرماندار چالوس:

فرماندار چالوس گفت: ۱۸ پروژه با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان در دهه فجر در این شهرستان افتتاح می‌شود.

کد خبر: ۵۰۷۹۷
۱۰:۳۷ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

۱۸ پروژه با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان در چالوس افتتاح می‌شود

دیدارنیوز ـ محمدناصر زندی در نشست خبری که به مناسبت ایام الله دهه فجر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به ابعاد مختلف پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: بعد از افشاگری‌های امام راحل و روشنگری مردم و بپاخاستن جوانان، این انقلاب در سال ۴۲ شروع و در سال ۵۷ به پیروزی رسید.
 
وی با اشاره به نقش محوری رهبری انقلاب در پیروزی تصریح کرد: دشمنان هم بر این عقیده هستند که اگر نقش محوری امام نبود و در برابر رژیم نمی‌ایستاد هرگز پیروزی به دست نمی‌آمد.
 
فرماندار چالوس خاطرنشان کرد: بعد از گذشت چند دهه و با وجود فراز و نشیب‌های فراوانی که دشمنان به وجود آوردند، اما نقش مقام معظم رهبری برجسته می‌شود که توانست به‌عنوان جانشین امام مسیر را درست هدایت کرده و جمهوری اسلامی همچنان پا برجا بماند.
 
زندی ادامه داد: اینکه امریکا و استکبار دست از سر ما بر نمی‌دارد به این معنی است که مسیر انقلاب ما درست است.
 
وی با بیان اینکه دشمنان نظام تا زمانی که جمهوری اسلامی با همین رویکرد مقتدرانه ادامه مسیر بدهد دست از دشمنی با ما بر نمی‌دارند، تاکید کرد: کار به جایی رسید که آمریکا مستقیم سردار سلیمانی را به شهادت می‌رساند در حالی که این انقلاب مسیر الی الله است و بخوبی طی خواهد شد.
 
فرماندار چالوس با تاکید بر اینکه در ایام دهه فجر باید یادآور ارزش‌های این انقلاب و دستاورد‌های آن بود، بیان کرد: این دستاورد‌ها باید توسط مدیران آگاه به اطلاع مردم برسد تا دست افرادی که قصد تخریب این نظام دارند بهانه‌ای داده نشود.
 
زندی حضور بیشتر در بین مردم را از تفاوت‌های دهه فجر امسال با سال‌های گذشته که در آستانه انتخابات قرار دارد، ذکر کرد و افزود: در این راستا در مراکز روستایی حضور خواهیم یافت. 
 
وی گفت: با توجه به نزدیکی انتخابات، دشمنان مترصد پایین آمدن مشارکت مردم هستند بنابراین نباید این خیال که بین مردم و نظام و دولت فاصله افتاده است را در ذهن یاوه گویان بپرورانیم.
 
فرماندار چالوس با اشاره به اینکه باید فرد اصلح را به مجلس معرفی کرد، اضافه کرد: با وجود آنکه تعداد کاندیدا‌ها کاهش یافت، اما این موضوع نباید موجب کاهش مشارکت شود.
 
زندی تصریح کرد: همایش بزرگ پیاده‌روی با نام شهید سردار قاسم سلیمانی در چالوس برگزار می‌شود.
 
 وی گفت: در مجموع ۱۸ پروژه با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۵۰۴ میلیون تومان در چالوس به بهره برداری می‌رسد. 
 
 فرماندار چالوس ادامه داد: افتتاح دو مدرسه، تامین برق و تصب ترانس و افتتاح واحد معدنی در مرزن آباد، بهسازی و آسفالت راه روستایی پردنگون به کلاک، ساماندهی مزار شهدا، افتتاح فیبر نوری، برق رسانی و آبرسانی در شهرک صنعتی مرزن آباد از جمله این پروژه‌ها است.
 
زندی اظهار کرد: کلنگ زنی چهار پروژه با اعتبار ۴ میلیارد تومان شامل پروژه تامین آب به طول چهار کیلومتر، یک حلقه چاه آب در شهر چالوس، ساختمان اداری ایستگاه آتش نشانی و بهسازی و اصلاح راه دسترسی از جمله برنامه‌هایی است که در این ایام کلنگ زنی می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: چالوس تنها شهرستان استان است که بعد از مرکز استان جشنواره فیلم فجر از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه با اکران ۵ فیلم اجرا خواهد شد که اتفاق فرهنگی هنری قابل توجهی است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم