پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پیشنهاد رئیس مجمع نمایندگان مازندران در مجلس به دولت:

مشاغل و اقشار آسیب‌پذیر در زمان کرونا سریعا شناسایی و حمایت شوند

رئیس مجمع نمایندگان مجلس مازندران گفت: در زمان شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاغل تحت تاثیر این امر قرار گرفتند و با مشکلات عدیده‌ای مواجه شدند که دولت باید سریعا نسبت به شناسایی مشاغل و اقشار آسیب پذیر اقدامات لازم را انجام دهد و از طریق بانک‌ها و کمک‌های معیشتی از این اقشار حمایت کند تا آن‌ها مجبور به تردد در سطح شهر یا بین شهری نباشند.
فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران:

رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی در ساری برگزار شد

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران گفت: لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران در تاریخ ۶ و ۷ فروردین ماه با شرکت در رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهدای مدافعان سلامت شهرستان ساری با گردان‌های تخصصی جنگ نوین و بهداری رزم اقدام به رفع آلودگی کردند.
چشیدن طعم ماهی عید به خطر آلوده شدن ویروس می‌ارزد؟

چشیدن طعم ماهی عید به خطر آلوده شدن ویروس می‌ارزد؟

بازار بزرگ ماهی در شهرستان فریدونکنار از جمله بازارهای معروف و کم نظیر شمال کشور است که در روزهای کرونایی و قرنطینه بودن همشهریان‌مان در خانه شاهد حضور مشتری این بازار که برخی شهروندان و مسافران از سراسر کشور هستند همراه با تجمع عمومی بالا در این مکان است.

آزاد راه چالوس-مرزن‌آباد مسدود شد

رییس پلیس راه مازندران از مسدود بودن آزاد راه چالوس_مرزن‌آباد خبر داد و گفت: چهار آزاد راه مسیر چالوس-مرزن‌آباد و بالعکس از ساعت ۱۹ امروز سه‌شنبه ۵ فروردین ماه تا ۷ روز بعد به‌دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
بخشدار مرکزی محمودآباد:

ورود مسافران به روستا‌ها کنترل می‌شود

بخشدار بخش مرکزی محمودآباد با اشاره به مصوبات قرارگاه پدافند زیستی این شهرستان گفت: با شروع ایام تعطیلات نوروز و فصل کشاورزی و حضور مسافران و افراد شهرنشین به روستاها، ورود و خروج افراد در مبادی مناطق روستایی کنترل می‌شود.
بحران کرونا می‌گذرد؛ دچار بحران فراموشی نشویم
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور مازندران:

بحران کرونا می‌گذرد؛ دچار بحران فراموشی نشویم

عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور مازندران با بیان اینکه با ورود ویروس کرونا به مازندران در حال حاضر این خرید و فروش‌های بی‌حساب و کتاب و تغییر کاربری‌های مفرط، جلوی تدابیر امنیتی را گرفت، گفت: از سویی دیگر کسی که زمین را فروخته خود الان سرایدار همین ویلا‌هایی است که در زمین‌هایشان ساخته شده است، اما چالش‌های غیر قابل پیش‌بینی نیز اتفاق افتاد، این بحران می‌گذرد، اما نباید دچار بحران فراموشی شویم، باید از این تجربیات تلخ درس بگیریم.
‍ فرماندار محمودآباد خبر داد:

آغاز به‌کار نقاهتگاه بیماران کرونایی در محمودآباد

فرماندار محمودآباد از آغاز به‌کار نقاهتگاه بیماران کرونایی در این شهرستان خبر داد و گفت: در روز پنج‌شنبه ۲۹ اسفند ماه رزمایش مدافعان سلامت دو از سوی ناحیه مقاومت بسیج با حضور همه جانبه تمامی دستگاه‌ها در محمودآباد و سرخ‌رود برگزار خواهد شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها