رییس ستاد انتخابات استان تهران:

ییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: از گروه های سنی۳۰ تا ۳۵ سال ۵۷۰ نفر و ۳۶ تا ۴۰ سال ۸۳۲ نفر در استان تهران ثبت نام کرده اند که که این نشان می‌دهد سن داوطلبان رو به جوانی بوده است.

کد خبر: ۴۴۷۱۰
۱۵:۱۲ - ۲۰ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - شکرالله حسن بیگی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات دماوند، طی سخنانی اظهار داشت: ۳۷ هیئت اجرایی در تهران تشکیل شده است و این افراد در برابر اموری مانند تبلیغات زودتر از موعد داوطلبان مسئول هستند.

وی با بیان این که اگر داوطلبان شروع به کار تبلیغاتی کرده باشند، باید حتما به استان گزارش داده شود، گفت: شروع قبل از موعد تبلیغات انتخاباتی در تایید صلاحیت نامزدها موثر است، البته با توجه به این که صلاحیت افراد ممکن است، به هر دلیلی تایید نشود و باید برای حفظ آبروی شخص داوطلب از انتشار اسامی ثبت نام کنندگان اجتناب کرد.

رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: ۳ هزار و ۸۶۸ نفر داوطلب کاندیدای مجلس شورای اسلامی در استان تهران شدند که از این تعداد ۸۳ درصد مردان و ۱۷ درصد بانوان هستند و همچنین از این تعداد ۲۴ درصد سابقه داوطلبی، ۲۵ درصد سابقه ایثارگری و ۴ درصد سابقه نمایندگی دارند و گروه های سنی ۳۰ تا ۳۵، ۵۷۰ نفر و ۳۶ تا ۴۰ سال ۸۳۲ ثبت نام کرده اند که که این نشان می‌دهد سن داوطلبان رو به جوانی بوده است
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم