وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: درباره مصاحبه نزار زاکا علیه او مبنی بر اینکه جهرمی از وی بازجویی کرده است، گفت: احتمالا گرد نخودی که مصرف کرده خوب بود؛ او مباحث را با هم قاطی کرده است. آن زمان که می‌گفتند جهرمی در وزارت اطلاعات بوده، این موضوع مربوط به قبل از سال ۸۸ بوده است. آن سالی که وی‌ (زکا) به ایران آمده، من وزارت ارتباطات بودم و ضمن اینکه وی بازداشت سپاه بوده نه وزارت اطلاعات.

کد خبر: ۴۴۶۷۷
۱۲:۵۹ - ۲۰ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: ما با یک حمله بسیار سازمان‌یافته علیه زیرساخت‌های دولت الکترونیک مواجه شدیم که توسط سپر امنیتی دژفا شناسایی و دفع شده است.

وی با بیان اینکه جزئیات این حمله را نمی‌توانم بگویم، افزود: در حال بررسی ابعاد این حمله سایبری هستیم.

وزیر ارتباطات همچنین درباره مصاحبه نزار زاکا علیه او مبنی بر اینکه جهرمی از وی بازجویی کرده است، گفت: احتمالا گرد نخودی که مصرف کرده خوب بود؛ او مباحث را با هم قاطی کرده است. آن زمان که می‌گفتند جهرمی در وزارت اطلاعات بوده، این موضوع مربوط به قبل از سال ۸۸ بوده است. آن سالی که وی‌ (زکا) به ایران آمده، من وزارت ارتباطات بودم و ضمن اینکه وی بازداشت سپاه بوده نه وزارت اطلاعات.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم