فرماندار شهرستان گرگان، عرضه پلاستیک برای حمل نان در نانوایی‌ها را ممنون اعلام کرد و گفت: با توجه به تاییدیه بهداشت و استفاده از کیسه‌های پارچه‌ای با مهر تایید شورای آرد و نان فرمانداری و هماهنگی اتحادیه خبازان، مردم در جهت عدم استفاده از پلاستیک در نانوایی‌ها همکاری لازم را داشته باشند.

کد خبر: ۳۳۸۷۷
۱۴:۰۵ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸

عرضه کیسه پلاستیکی در نانوایی‌های گرگان ممنوع!

دیدارنیوز ـ محمد حمیدی در جلسه کارگروه آرد و نان مرکز استان اظهار کرد: کسانی که تمایل به عرضه کیسه پارچه‌ای برای استفاده در نانوایی‌ها را دارند به اتحادیه خبازان مراجعه تا پس از بررسی کیفیت و قیمت، کیسه در اختیار نانوایی‌ها قرار گیرد.
 
وی با تاکید بر اهمیت آموزش آموزش و مهارت کارگران خبازی ها، تصریح کرد: کارگران نانوایی‌ها جهت تولید نان مرغوب و با کیفیت برای مردم، آموزش‌های لازم را خواهند دید.
 
حمیدی در ادامه گفت: طی یک ماهه گذشته ۱۸۰ مورد بازرسی جهت نظارت بر کیفیت آرد مصرفی، پیگیری رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح نانوایی ها، نظارت بر تولید آرد مرغوب توسط کارخانجات، کنترل کیفیت و کمیت نان عرضه شده توسط تیم تنظیم بازار انجام گرفت.
 
فرماندار گرگان افزود: در راستای آماده سازی آرد و دستیابی به کیفیت مطلوب، وجود دستگاه الک آرد در نانوایی‌های مرکز استان اجباری بوده و این موضوع مد نظر بازرسین قرار گیرد.
 
حمیدی خاطرنشان کرد: خبازی‌ها برای عرضه نان سبوسدار از سبوس‌های دارای ارزش غذایی و پروانه ساخت استفاده کنند و نشانه استاندارد و مشخصات محصول روی کیسه‌های آرد توسط کارخانه تولیدی درج شده باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم