پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

کارخانه‌های شالیکوبی گلستان ظرفیتی برای تولید ثروت

کارخانه‌های شالیکوبی گلستان ظرفیتی برای تولید ثروت

کارخانه‌های شالیکوبی گلستان با وجود برخورداری از ظرفیت فعالیت در طول سال، به دلیل وجود برخی موانع و محدودیت‌ها، فقط ۲ ماه و در روزهای برداشت شالی به کار مشغول‌اند و در بقیه ایام سال به دلیل مشکلاتی مانند کمبود سرمایه در گردش، تعطیل و نقش کمرنگی در تولید ثروت استان دارند.

گلستان میزبان بزرگترین رویداد فناورانه و هوشمندانه شمال کشور

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی گلستان گفت: نهمین نمایشگاه کامپیوتر، ماشین‌های اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه‌های دیجیتال و تراکنش با شعار "گلستان سرزمین هوشمند" از ۳۰ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان برگزار می‌شود.

آخرین وضعیت بازسازی واحد‌های مسکونی سیل‌زده گلستان

استاندار گلستان با اشاره به اینکه تقریبا کار تعمیر واحد‌های مسکونی سیل‌زده به پایان رسیده است، گفت: دغدغه فعلی ساخت ۷۴۰۰ واحد مسکونی است که تاکنون برای ساخت ۶۴۸۶ واحد مسکونی سیل‌زده در بانک‌ها انعقاد قرارداد صورت گرفته است.

نظارت ویژه بازرسان بر نانوایی‌ها

فرماندار شهرستان کلاله از نظارت ویژه و مستمر بازرسان از نانوایی‌ها خبر داد و گفت: با واحد‌های صنفی خبازی که تخلف و سهل انگاری داشته باشند، با اشد مجازات برخورد خواهد شد.

توقیف ابزار صید پرندگان شکاری در گلستان

رییس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن و گمیشان از کشف و ضبط سه دستگاه موتورسیکلت پرقدرت از متخلفان زنده گیری پرندگان شکاری در این منطقه خبر داد و گفت : در این ارتباط تاکنون یک نفر دستگیر شده است .
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها