"دیدارنیوز" به حواشی محکومیت قضایی حجت الاسلام «عباس تبریزیان» پدر طب اسلامی ایران می‌پردازد؛

حجت الاسلام عباس تبریزیان تا پیش از دستگیری، مدعی بود روزانه ۵۰۰ نفر را ویزیت می‌کند که عده‌ای از آن‌ها ساکن کشور‌های خارجی هستند و در اماکنی چون فرودگاه نیز مردم برای دیدار با او صف می‌کشند. این خبرگزاری همچنین مدعی شده بود تبریزیان از اروپا و آمریکا پیشنهادات متعددی برای کار و اقامت داشته است، حتی آن‌ها قول داده‌اند چنانچه وی به اروپا عزیمت کند و آن‌ها معجزات درمانی او را ببینند همگی مسلمان شوند. تبریزیان همچنین مدعی است که رئیس بیمارستان «سرطان هلند» شخصاً به او مراجعه کرده و حتی پیشنهاد ازدواج هم به او داده است.

کد خبر: ۳۳۰۷۵
۱۳:۴۲ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۸

با نام دین با جان مردم بازی نکنید!دیدارنیوز ـ مرضیه حسینی: در طی چند سال اخیر، اقبال به طب سنتی و اسلامی رشد فزاینده‌ای داشته و مردم ناامید از طب مدرن و بی اعتماد به آن به ویژه به دلیل تجاری شدن پزشکی و پولکی بودن برخی از پزشکان و حوزه درمان، از نقاط مختلف کشور به امید شفا گرفتن از طبیبان مدعی تخصص در طب سنتی و اسلامی به مطب‌های این افراد (یا به اصطلاح آنان محکمه ها) می‌شتابند.

گرایش مردم به طب سنتی و اتخاذ الگوی تغذیه به شکل سنتی و همچنین استقبال از مصرف دارو‌های گیاهی، دمنوش ها، شربت‌ها و نوشیدنی‌ها و به صورت کلی انواع خوراکی‌های گیاهی و سنتی موجب رونق عطاری‌ها و مغازه‌های فروش محصولات ارگانیک و اصطلاحا طبیعی و بدون دستکاری صنعتی شده است.

در طی سالیان گذشته، آگاهی مردم نسبت به تجاری شدن صنعت غذا و پولساز بودن این بخش برای دست اندرکاران تولید و توزیع به قیمت به خطر انداختن سلامتی مردم و کسب اطلاعات جدید نسبت به استفاده از تراریخته‌ها، افزودنی‌های غیرمجاز و انواع نگهدارنده‌های نامناسب در صنعت غذا، نوشیدنی و حتی سبزی و میوه، سبب شده که طیفی از مردم شدیدا به سوی احیای تغذیه ایرانی و حتی آشپزی اصیل ایرانی حرکت کنند. افزایش عجیب آمار بیماری‌هایی همچون سرطان و «ام اس» که گفته می‌شود به دلیل تغذیه نامناسب ایرانیان است نیز تاثیر بالقوه‌ای بر گرایش مردم به سمت هر آنچه سنتی نامیده می‌شود اعم از پزشکی و غذا داشته است.

این اقبال، امکانی را برای عده زیادی ایجاد کرد که تحت عنوان حکیم یا طبیب، داروساز، مشاور تغذیه به صورت سنتی و تولید کننده محصولات ارگانیک، شروع به فعالیت کنند. پس از موفقیت طب سنتی در جلب نظر و اعتماد مردم، شیوه دیگری از طب با نام طب اسلامی که به واقع نافی طب مدرن بوده و مدعی است با کمک احادیث و ادعیه و با استفاده از دارو‌ها و غذا‌هایی که با دستور اسلامی تهیه می‌شوند می‌توان بیماری‌ها را درمان کرد نیز رایج شد.

طب سنتی و اسلامی برخلاف تصور عامه مردم، نه تنها هم پوشانی با هم ندارند بلکه در بسیاری از موارد در مقابل هم هستند. این درحالی است که منابع این دو در برخی موارد، مشترک است. طب سنتی، مدعی مضر بودن و بی اثر بودن طب مدرن؛ خاصه به دلیل ریشه غربی آن نیست و در مواردی مانند سونوگرافی، آزمایش خون، ایدز و هپاتیت و یا بیماری‌های استخوان از دستاورد‌های طب مدرن نیز کمک می‌گیرد. طب اسلامی رایج در کشور، اما طب مدرن را غربی، اسرائیلی و شیطانی می‌داند و مدعی است این نوع از پزشکی باید به نفع پزشکی اسلامی که منبع اصلی آن احادیث ائمه هستند کنار برود.

 
 
با نام دین با جان مردم بازی نکنید!
 

پزشکی مدرن اباطیل و حقه است!

یکی از این محکمه‌های طب اسلامی که در سال‌های اخیر، بسیار مورد اقبال مردم قرار گرفت، مطب و داروخانه حجت الاسلام عباس تبریزیان بود که از جانب شاگردانش در حوزه به «ابن سینای حوزه» معروف شده است. عباس تبریزیان که مدعی است هرآنچه بشر در حوزه پزشکی نیاز دارد در اسلام و کلام ائمه آمده و پزشکی مدرن، مُشتی اباطیل برای سرکیسه کردن مردم است، هم اکنون به جرم فعالیت و اقدام به امر درمان و داروسازی غیر تخصصی که جان بسیاری از افراد را به خطر انداخته، از طرف دادسرای ویژه روحانیت و همچنین وزارت بهداشت محکوم گشته و کارگاه‌ها و مطب هایش پلمب شده است.

پایگاه اینترنتی «داروی اسلامی» که از جمله وب‌سایت‌های فعال در زمینه طب اسلامی است، زیر نظر تبریزیان اداره و دارو‌های ساخت او که تقریبا در تمام زمینه‌ها تولید می‌شد را تبلیغ کرده به فروش می‌رساند.

دارو‌هایی از قبیل «آمادگی رحم»، «تقویت عصب»، «صاف‌کننده خون»، «تقویت و درمان ضعف مغز»، «تقویت قلب امام رضا» و «سرکه حضرت مریم (س)» از جمله تولیدات او بود. انواع شربت ها، محلول‌ها و پودر‌ها نیز تحت عنوان شربت و یا قرص امام رضا و یا منتسب به نام یکی از ائمه اطهار (ع) توسط تبریزیان و همکارانش به فروش می‌رسید.
 
عباس تبریزیان کیست؟
 
حجت الاسلام عباس تبریزیان که در دوره ای، در نجف نیز درس خارج فقه داده است، دارای مطب، داروخانه و مرکز طب اسلامی در قم بود و رسانه‌هایی، چون خبرگزاری فارس، تسنیم، بسیج نیوز و راسخون، مطالب و فیلم‌های وی را پوشش می‌دادند و کسانی، چون رائفی پور نیز شدیدا از او حمایت می‌کردند. اساتید حوزه علمیه قم نیز به دیدار وی رفته و از او برای تدریس طب اسلامی در حوزه علمیه دعوت به عمل می‌آوردند. حمایت شبکه‌های تلویزیونی همچون شبکه جهانی ولایت و همچنین برخی نهاد‌های خاص در کشور نیز در مشهور شدن تبریزیان موثر بود.

خبرنگار دیدارنیوز در گفتگو با یکی از طلبه‌های حوزه علمیه قم که از منتقدین تبریزیان است، از روند مشهور شدن و فعالیت تبریزیان در حوزه درمان پرسید که وی در پاسخ گفت: «طیفی از روحانیون و طلبه‌های قم از جمله سید کاظم طباطبایی مسئول موسسه دارالحدیث وحجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی ایازی نسبت به فعالیت ایشان انتقادات جدی وارد کردند. ایشان در آغاز فعالیت خود در اصفهان و سپس مشهد و قم تنها به تفسیر روایات و احادیث طبی و آموزش الگوی زندگی اسلامی اشتغال داشت، اما کم کم به حوزه درمان بیماری‌ها نیز ورود کرد و دارو‌های خود را به سراسر کشور پخش کرد. خود بنده بار‌ها به روش درمانی ایشان در خصوص بیماری‌هایی مانند بارداری‌های خارج از رحم، کبد و قلب که منجر به حتی مرگ بعضی از افراد شده بود انتقاد کردم.»

معاون پیشین طب سنتی وزارت بهداشت نیز از مرگ افرادی خبر داد که باید پیوند کبد می‌شدند، اما به توصیه تبریزیان منصرف شده و پس از مدت کوتاهی، فوت کردند.

اوتیسمی‌ها جن زده اند!
 
پیش از این، خبرگزاری تسنیم در طی مصاحبه با تبریزیان نوشته بود که وی روزانه ۵۰۰ نفر را ویزیت می‌کند که عده‌ای از آن‌ها ساکن کشور‌های خارجی هستند و در اماکنی، چون فرودگاه نیز مردم برای دیدار با او صف می‌کشند. این خبرگزاری همچنین مدعی شده بود تبریزیان از اروپا و آمریکا پیشنهادات متعددی برای کار و اقامت داشته است، حتی آن‌ها قول داده‌اند چنانچه وی به اروپا عزیمت کند و آن‌ها معجزات درمانی او را ببینند همگی مسلمان شوند. تبریزیان همچنین مدعی است که رئیس بیمارستان «سرطان هلند» شخصاً به او مراجعه کرده و حتی پیشنهاد ازدواج هم به او داده است.

وی در وب سایت طب اسلامی ادعا کرده که این طب، یشرفته‌ترین طب دنیا است چرا که جبرئیل آن را به پیامبر و از طریق او به اهل بیت الهام کرده است. او همچنین مدعی بود حدود ۱۱ هزار روایت طبی جمع‌آوری کرده که بر اساس آن‌ها می‌توان تمامی بیماری‌ها را درمان و تمامی مسائل پزشکی را بررسی و حل کرد و نیازی به طب مدرن نیست.

به طور مثال، تبریزیان درباره بیماری اوتیسم گفته بود: «اوتیسم نوعی معلولیت ذهنی است که در روایات به «خبل» یاد شده است.» وی ضمن آن که منشأ این بیماری را ضایعه نخاعی کامل نشدن مغز معرفی کرده آن را معلول جن می‌داند که در نطفه یا هنگام زایمان به مغز نفوذ می‌کند. او همچنین همبستری در زمان قاعدگی را نیز از علل ابتلا به اوتیسم می‌داند و راه درمان را بخور (بخار) حضرت مریم (س)، قطره سداب سرکه، داروی جامع امام رضا (ع) به همراه آب انار، داروی ترکیبی عقل، داروی تقویت عصب و داروی طریفل بیان می‌کند که همه را نیز خود می‌سازد.

تبریزیان همچنین با واکسیناسیون کودکان مخالف است و در این زمینه با استناد به اصول کافی می‌گوید: برای واکسیناسیون طبیعی و طبق دستورات اسلامی باید چند کار را با دقت و زیر نظر استاد مجرب انجام داد: چکاندن دو قطره جاوشیر مخلوط با آب باران در بینی نوزاد در بدو تولد، گفتن اذان در گوش راست نوزاد و اقامه در گوش چپ (جلوگیری از جن زدگی و ترس و…)، استفاده از ظرف مشترک با دیگران خصوصا ظرف آب خوردن، حجامت در نقره سر نوزاد (گودی پشت سر)، استفاده از داروی امام کاظم (ع)، خواندن سوره ناس و فلق هر کدام سه مرتبه و توحید ۱۰۰ مرتبه. (اگر نمی‌توانند ۵۰ مرتبه هر شب تا نوزاد بزرگ شود)
 
 
با نام دین با جان مردم بازی نکنید!
 

عمل قلب نکنید، به دانه بخورید!

حسین حسینی یکی از افرادی است که برای گرفتگی عروق قلب به تبریزیان مراجعه کرده است. پزشکان به او گفته بودند لازم است قلبش را عمل کند. پس از مراجعه به حجت الاسلام عباس تبریزیان، وی شدیدا با انجام عمل مخالفت کرده و گفته بود به وسیله داروی باز کننده عروق قلب و مصرف «به دانه» و خوردن اسپند و مصرف گوشتی که در شیر پخته شده باشد می توان مشکل را حل کرد. تبریزیان برای مشکل دریچه های قلبی نیز مصرف قرص قلب امام رضا و همچنین گرسنگی دادن به بدن را توصیه کرده بود.
 
 
با نام دین با جان مردم بازی نکنید!
 

کارگاه تولید دارو؟؟؟
 
در دی ماه ۱۳۹۷ اعلام شد در مشهد سه سوله متعلق به عباس تبریزیان شناسایی شده که در آن‌ها کار تولید، بسته بندی و انبار دارو صورت می‌گرفته است. خبرها حکایت از آن داشت که وضعیت کارگاه مذکور از حیث بهداشت و استاندارد به حدی وخیم بوده که به دستور مقامات قضایی پلمب شده است.

در همین ارتباط، دکتر سیدجواد مجتبوی مدیر طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد در واکنش به این خبر به سود سرشاری که این داروهای غیربهداشتی و تقلبی نصیب تبریزیان و شرکایش می کرد خبر داد.

حامیان با نفوذ تبریزیان

با نگاهی به فعالیت های رسانه ای و همچنین سخنرانی های تبریزیان و حامیانش در سالهای گذشته متوجه حمایت جریان منسوب به اصولگرا و نهادها و موسسات حامی آنها از ترویج و اشاعه الگوی درمانی تبریزیان می شویم.
 
نکته دیگر در این رابطه واکنش های منفی به دستگیری و محکومیت عباس تبریزیان است که از طرف تعدادی از حوزوی ها، غرب ستیزان و اصولگرایان صورت گرفته است. هواداران او و اساسا طرفداران این نوع از طبابت و درمان، معتقدند که طب اسلامی در مقابل طب مدرن که در واقع ارمغان غرب است قرار دارد و بهتر است ایرانیان از میراث اسلامی و ایرانی خود در حوزه سلامتی و بهداشت برخوردار شوند و خود را به پزشکی غربی نسپارند.

مصداق این نظر حامیان، سخنرانی تبریزیان در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۴ در حسینیه ثارالله شیراز و در جمع پاسداران سپاه و با حضور حاجی زاده نماینده ولی فقیه در سپاه شیراز است که وی طی این سخنرانی، طب مدرن و داروسازی را برساخته صهیونیست ها دانسته است.

همچنین بسیج نیوز در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۶ گزارش داده که آیت‌الله تبریزیان در همایشی تحت عنوان همایش طب اسلامی با موضوع تخصصی اطفال به همت مجموعه‌ی فرهنگی مبین در حسینیه شهدای بسیج ناحیه بسیج امام صادق اصفهان سخنرانی کرده است. تبریزیان همچنین در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۵ در برنامه ای دیگر در پایگاه مقاومت بسیج انصار الحسین بوشهر حاضر شده و به سخنرانی با موضوع ترویج طب اسلامی پرداخته است.
 
 
با نام دین با جان مردم بازی نکنید!
 
 
تبریزیان در جمع طلاب و اساتید مدارس علمیه خراسان شمالی نیز گفته است: «در طب اسلامی درمان سرطان و بیماری ام‌اس، مانند درمان سرماخوردگی بوده و راحت درمان می‌شود.»

به گزارش صدای پزشکان، وی طی سخنرانی های خود در حوزه علمیه امام جواد کرج و نشستی که در تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۴ به همت اداره اوقاف یزد برگزار شده نیز ادعا کرده که مقصر رشد آمار سرطان، پزشکی مدرن است و تا 80 سال پیش، این بیماری وجود نداشته است.

صدای پزشکان در ادامه می‌نویسد حجت الاسلام سعیدی امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)  نیز در دیدار با عباس تبریزیان، ضمن ابراز رضایت از اقدامات او، خواهان گنجاندن طب‌ اسلامی در دروس حوزه علمیه شده بود. همچنین آیت الله جزایری امام جمعه سابق اهواز نیز تبریزیان را ابن سینای زمان خوانده بود.
 
محکومیت به دلیل ایجاد مشکلات چشمگیر!
 
دکتر علیرضا عسگری مدیرکل دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت در مورد محکومیت عباس تبریزیان و محمدحسین ناظری از سوی دادسرای ویژه روحانیت که به نام طب اسلامی در امر درمان مردم دخالت می‌کردند گفته است: «این افراد بدون داشتن مدرک، مجوز، مهارت و تحصیلات به طور وسیع در امر درمان مردم دخالت کرده که بنابه گزارش معاونت طب سنتی وزارت بهداشت، مشکلات چشمگیری در حوزه درمان و سلامت برای مردم ایجاد کرده، پیگیری‌های وزارت بهداشت و همکاری قوه قضاییه و دادگاه روحانیت سبب شد رای به محکومیت این دو نفر صادر گردد»

وزیر سابق بهداشت نیز ضمن گلایه از قوه قضاییه و نهاد‌هایی که حامی عباس تبریزیان بودند گفته بود: «چرا هیچ کس متعرض فردی که در لباس پیامبر و به اسم دین با جان مردم بازی می‌کند نمی‌شود؟» البته در همان زمان، صادق آملی لاریجانی رئیس وقت قوه قضائیه در واکنش به صحبت‌های وزیر بهداشت تاکید کرده بود: «قوه قضاییه در این فقره جرمی مشاهده نمی‌کند که اقدام کند»

رئیس فعلی قوه قضاییه، اما نظر دیگری دارد. محکومیت عباس تبریزیان و محمد حسین ناظری عضو شورای خبرگان طب اسلامی نشان می‌دهد که رویه جدید قوه قضاییه، مبتنی بر سختگیری نسبت به متخلفین است؛ به ویژه کسانی که دین را ابزار کسب و کار خود کرده اند.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳۴
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
مجیدی طبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
6
8
دیدارنیوز یک تنه به قاضی رفته و قصد تخریب داره! این کار به دور از انسانیته.

این افتراها و تهمت ها به استاد تبریزیان نمی چسبه؛ فقط شما باید کار ایشون رو از نزدیک ببینید که معجزه می کنن.
بسه دیگه چقدر تخریب و فرافکنی و آتش افکنی؛ خسته نشدید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
بله؛ استاد تبریزیان در قلب ما جا دارن؛ ایشون خدمتگزار مردم هستند.
ناشناس
|
France
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
5
3
برادرعزیز اقای طبا
وزارت بهداشت بادستورو موافقت دادگاه ویژه روحانیت به دلیل تخلف و بازی باجان مردم دستگیرکرده این اقارو
مدارک و اظهارات مقامت هم که درمتن اومده
مجیدی طبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
آیا جان کسی با طب اسلامی به خطر افتاده؟
عزیز برادر اتفاقا با طب اسلامی مردم درمان شدن!
دادگاه روحانیت تحت تاثیر جو و قانون عدم مداخت غیر متخصص این کارو کرده همین!
وگرنه باز میگم طب اسلامی کارسازه؛
از طرفی من دارم میگم این خبرگزاری نفرت پراکنی کرده، همین؛ بدون استنادات قوی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
5
8
این دارودسته طب اسلامی شیادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
شما دارید یه تنه با قاضی میری؛ همنطور که آقای مجیدی طبا گفتن، باید کارشون رو از نزدیک ببینید بعد قضاوت کنید؛ مطمئمم بعد از مشاهده، نظرتون من 180 درجه عوض میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
5
5
طب اسلامی طب برتر، استاد تبریزیان، استاد أفضل!

شما نمیتونید جلوی طب اسلامی رو بگیرید! چون مردم خواهان طب اسلامی هستند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
2
7
اقایون و خانم های عزیز
برام عجیبه که علی رغم دستگیری ایشون توسط سخت گیرترین مرجع دینی این کشور و به رغم اثبات تخلفات پزشکی ایشون که حتی منجربه مرگ شده
هنوز داریدازش دفاع میکنید
این مملکت تامردمی اینچنین داره جای جولان شیادان و کاسبان ازطرفی و اختلاس گرهاودزدها ازطرفه دیگه اس
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
این سختگیر ترین مرجع دینی کیه؟
تخلف پزشکی اش این بوده که بدون داشتن مدرک پزشکی اقدام به طبابت کردن؛ یعنی سنتی مردم رو درمان کردن؛ درمان موثر سنتی.
برادر/خواهر من کجا منجر به مرگ شده؟ها؟ اتفاقا باعث نجات جان مردم شده؛ سرطانی و امراض صعب العلاج درمان شدن؛ شما همینطوری داری میگی؛
حساب ایشون از شیادان و کاسیان و پزشکانی که به فکر جان مردم نیستن و به فکر پول و درآمد خودشونن جدائه. شما هنوز ایشون رو نشناختی!
مردم با نسخه های ایشون درمان شدن؛ چرا شایعه درست می کنید؟
حکم دادگاه روحانیت مبنی بر عدم طبابتشون، فقط به خاطر نداشتن مدرک پزشکی و به اصطلاح خودشون مداخلت در کار پزشکانه؛ همین! نه به خاطر مردن مردم!
کجا کسی مرده؟ وگرنه حکم سنگین تر می بریدن براش؛
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
همیجور نمی شه به کسی تهمت زدتاچیزی ثابت نشده
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
2
3
آقای مصطفی
برید یه کم درخصوص دادگاه ویزه روحانیت مطالعه کنید که تا چه حد سخت گیره و هرگز یک روحانی رو به دلیل اینکه طب سنتی کار می کرده دستگیر نمیکنه تمام این سالها که ایشون غیرمجاز فعالیت می کردند با حمایت حوزه و نهادهای مثل سپاه بوده دیگه ببین فضاحت به کجا رسیده که خودشون دست به کار شدند و حمایتشون از این اقا برداشتند

ضمن اینکه

اگر شما درست مطالعه کرده بودید متن رو می فهمید که بسیاری از روحانیون قم هم با ایشون مخالف بودند و سخنرانی کردند اما حامیان این |آقا اینقدر قدرتمند بودند که صدای مخالفین به جایی نرسید

در مورد مرگ و میر هم اگر خوب خونده بودی گزارش رو اظهارات مسولین بهداشت رو می خوندی متوجه میشدی
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
برادر/خواهر من طبق قانون مصوب، غیر پزشک حق ندارن طبابت کنن و در امر پزشکی دخالت کنن؛ هرکسی این کار رو بکنه با هاش برخورد می کنن؛ خب حالا آقای تبریزیان روحانی بوده، اینجا دادگاه روحانیت ورود کرده؛
بزرگوار آقای تبریزیان دستگیر نشدن! فقط ممنوع الطبابة شدن؛ یعنی حق ندارن طبابت کنن؛ حکمشان این بوده؛من نمیدونم شما این دستگیر شدن رو از کجا آوردید؟!

ایشان با حمایت کل حوزه و کل سپاه فعالیت نمی کردن که! ایشون با حمایت بخشی از حوزه و بعضی از بزرگان حوزه فعالیت می کردن! چون توسط دادگاه روحانیت دادگاهی شده، حوزه حمایتشو برداشته شده؟! چه ربطی داره برادر/خواهر من؟! دادگاه روحانیت حکمش بر حوزوی ها ارجحیت داره!!
عزیز دل بله ایشون مخالف داشتن تو حوزه! اما موافق هم کم نداشتن تو حوزه! من میتونم برای شما نام ببرم.

دلیل و سند این مسئولین وزارت بهداشت کجاست؟ چرا دلیل متقن و سند معتبر ارایه نمی کنن؟
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
5
2
این ها باعث نمی شه استاد تبریزیان از چشم بیفتن! استاد تبریزیان در دل ما جا دارن! کسی که بیماری های سخت رو با هزینه کم و بدون چشم داشت مادی درمان کردن! خدا لعنت کنه کسایی رو که ایشون رو به سودجویی متهم می کنن!
خدایا استاد تبریزیان را برای ما حفظ بفرما!
پژمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
3
5
"سودجو" پزشکان امروزی هستن که برای درمان مردم خدادتومن پول میگیرن
الهه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
5
7
طب فقط طب اسلامی

دروغگو و سودجو شما هستید که جلوی طب اسلامی رو می گیرید
نجمه دارابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
4
4
خدا شایعه درست کنندگان و افترا زنندگان و دروغگویان را لعنت کند

چرا به آیت‌الله تبریزیان دروغ می بندید؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
2
2
شایعه و دروغ چیهههههه
چرا نمی رید پرس و جو کنید ببینید این اقا الان کجاست و به دفتر دستک و به قول مطب هاش در چه حالی ان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
هر کجا باشن زندانی و دستگیر نیستن

خب مطب هاش به خاطر مداخلت در کار پزشکان تعطیلن، همین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
4
3
هیچ هم با نام دین با جان مردم بازی نشده؛ اتفاقا با نام دین مردم درمان شدن.

ابن ها همگی فرافکنی است! ا
اینها یا جهله یا کارهای مغرضانه جهت جلوگیری از طب اسلامی.

#طب_اسلامی_طب_برتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
4
2
طب اسلامی هم مؤثره هم کم هزینه
آیت الله تبریزیان، تاج سر و خدمتگزار و درمان گر مردم هستند؛ دیگه این هجوه ها و داد و بیداد ها چیه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
3
1
لعنت بر تهمت زنندگان و افترا زنندگان

درود بر آیت الله تبریزیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
طب اسلامی حامی دارد حامی آن مردم مردم اند

شما دارید با خواست مردم مبارزه می کنید!
درود بر آیت الله تبریزیان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
2
1
تبریزیان بهترینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
آیت الله تبریزیان بهترینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
3
2
بخواین یانخواین بیشترمردم تبریزیان رادوست دارن
وحید مطهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
2
2
اتفاقا طب اسلامی جواب میده و عالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
1
1
طب اسلامی
آیت الله تبریزیان
خدا جفتشون رو حفظ کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آیت الله تبریزیان احیاگر طب اسلامی؛
خدایا ایشان را حفظ بفرما.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
1
2
دست عزیزان دادگاه ویژه روحانیت درد نکنه که دست افراد شیاد که با دین و سلامتی مردم بازی میکنند رو کوتاه کنه....دوست پدر من در سن ۶۴ سالگی بر اثر سکته شدید قلبی صبح زود هنگام اقامه نماز در دم در گذشت...جالبه که به توصیه تبریزیان از چند سال پیش داروهای قلبی به اصطلاح شیمیایی رو قطع کرده بود و به درمان های ایشون روی اورده بود..ایشون قبل از مراجعه به تبریزیان نزد پزشک متخصص انژیوگرافی کرده بود که به توصیه پزشک توصیه به استنت گذاری در عروق قلبی درگیر شده بود که تحت تاثیر تبریزیان به حرف های دروغ او اعتماد کرد و بعد از مدت نه چندان طولانی درگذشت.نفرین بر تبریزیان و دارو دسته شیادش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
من نمیوتنم به حرف شما اعتماد کنم
مدرک رو کنید
علی
|
United States
|
۰۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
0
1
1.متاسفانه دادگاه ویژه روحانیت با وجود خدماتی که داشته عملا و به دلیل نداشتن جایگاه قانونی ( این دادگاه هیچ ارتباطی باقوه قضائیه ندارد و عملکردی شبیه برخی نهادهای امنیتی دارد. ....................!!!) دست بازی خصوصا در برخورد باطلاب و روحانیون دارد. به کوچکترین بهانه حتی حجامت طلاب بازداشت و محاکمه میشوند خصوصا اگر دولت پشت قضیه باشد

2. چرا وقتی وزارت بهداشت و پزشکان سالانه هزاران بیمار فلک زده رو راهی سینه قبرستان میکنند صدایی از شما بلند نمیشود؟ سالی 40 هزار شکایت علیه پزشکان که البته بسیاری از این موارد رفع و رجوع و ماست مالی میشود وفقط تعداد ناچیزی وارد فرایند قانونی قضائی میشود!

3. موفقیت طب اسلامی و سنتی به معنای بسته شدن دکان مافیای کثیف صنعت دارو و درمان است برای اینها موفقیت هر طبی غیر از طب جدید به معنای شکست است پس برای نابودی کشاندن طب سنتی و اسلامی از هیچ اقدامی دریغ نمیکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
1
0
من یه قسمت از حرفهای ایشون رو در جایی گوش کردم خیلی مزخرف می کفت و به نطر میرسه از مغز و فکر کلا تعطیل باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
0
1
میخوام بگم کلا مملکت بی صاحب شده و اصلا نظارتی حتی بر نظام بهداشت و درمان نیست و هر ... پزشک شده و درمان می کنه
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
0
1
من نه ایشون رو تایید میکنم نه کار شما رو که برداشتید چند مطلب رو از جاهای مختلف مونتاژ و به اسم مقاله منتشر کردید.
مشکل وزارت بهداشت با ایشان فقط مجوز نداشتن از وزارت بهداشت است.ان مکان هایی که از وزارت بهداشت مجوز دارند نیز از همین منابع برای طب سنتی و اسلامی استفاده میکنند توقع ما حداقل این است که کسی که این مقاله را مینویسد کوچکترین اشنایی با نوشتن نقد و جستار در این حوزه داشته باشد!
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم