پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

استراماچونی بهتر است یا کالدرون؟
پیش بینی‌ "دیدارنیوز" درباره عملکرد نیمکت آبی و قرمز در فصل پیش رو؛

استراماچونی بهتر است یا کالدرون؟

دوئل سنتی آبی و قرمز نیز امسال جذابیت‌های تازه‌ای را پیش چشم طرفداران پرشور دو تیم پدیدار خواهد ساخت. سوال مهم می‌تواند این باشد که خرید استقلال بهتر بوده یا پرسپولیس...؟
حذف روادید برای جذب گردشگر چینی کافی نیست
«محمدرضا پوینده» مدیرکل اسبق گردشگرخارجی در گفتگو با "دیدارنیوز":

حذف روادید برای جذب گردشگر چینی کافی نیست

اقدام ایران بابت حذف روادید گردشگران چینی، مناسب و خوب است، اما کافی نیست. سازمان گردشگری، ورود دو میلیون گردشگر را درسال، هدف‌گذاری کرده، باید زمینه دستیابی به این آرمان که رقم قابل توجهی هم به حساب می‌آید، مهیا شود، از جمله این موارد می‌توان به اطلاع‌رسانی و انجام تبلیغات در کشور چین و شهر‌های پرجمعیت آن اشاره کرد.
آتش به جان یک فراری استثنایی!
خبر بد "دیدارنیوز" برای شیفتگان اتومبیل؛

آتش به جان یک فراری استثنایی!

اتفاق دردناک، ولی همین چند روز پیش رخ داد. آقای گلیکن هاوس با انتشار یک عکس از قسمت عقب فراری منحصر بفردش نوشت که این خودرو دچار حریق شده و اطراف موتور و اگزوز آن سوخته است. برآورد خسارت‌های وارد شده به این خودرو بسیار سخت است، اما قطعا دیدن سوختگی‌های این فراری برای علاقمندان به اتومبیل، ناراحت کننده است.
آغاز فعاليت سامبو در قم 

آغاز فعاليت سامبو در قم 

رئيس هیأت‌ ورزش‌هاي رزمي استان قم از آغاز فعاليت رسمي سامبو به عنوان يكي از رشته‌هاي زير مجموعه هیأت‌ رزمي قم با هدف حضور در المپياد استعدادهاي برتر كشور خبر داد.
عالی بالیست ها!
"دیدارنیوز" نیم نگاهی به شانس قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها دارد؛

عالی بالیست ها!

امروز سایت فدراسیون جهانی والیبال با سید محمد موسوی مدافع روی تور درجه یک ایران گفت و گویی منتشر کرده که در آن بازیکن ایران گفته است: «ما مدال را نشانه رفته ایم...» این همه اعتماد به نفسی که در این عبارت احساس می‌شود صرفا رجزخوانی و کرکری‌های قبل از مسابقه نیست و «سید» والیبال ایران با ملاحظه نکات و ماجرا‌هایی آن را به زبان آورده است.
مکان‌های ممنوعه در جهان!
 "دیدارنیوز" از مناطق عجیب جهان می‌گوید؛

مکان‌های ممنوعه در جهان!

تقریباً می‎توان گفت مکان‎هاى کمى در جهان وجود دارند که توسط انسان‎ها لمس نشده باشند و از اثرات زندگى انسانى در آن‌ها خبرى نباشد. ولى مکان‎هایى نیز وجود دارند که براى بیشتر مردم غیرقابل بازدید هستند که ممکن است به خاطر محافظت کردن از طبیعت بومى، حفظ جان مردم یا پنهان کردن واقعیت‌هایى که دولت نمى‎خواهد شما آن‌ها را بدانید است.
آخرین اخبار
پربحث ترین ها