پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

«روسی»؛ روایت درماندگی
"دیدارنیوز" به بررسی فیلم «روسی» می‌پردازد؛

«روسی»؛ روایت درماندگی

"روسی" را می­ توان فیلم خوش­ ساخت و چشم­ نوازی توصیف کرد که در تشکیل پایه­‌ها و بِیس مسائل خود، فاقد هوشمندی­‌های ویژه­‌ای است که از ثقفی انتظار داشتیم. "روسی" نسخه تضعیف شده­‌ای است از کارنامه­‌ی یک فیلمساز با استعداد که دایره­‌ی ذوق متفاوت بودنش این بار بسته­‌تر و محدودتر شده است. فیلمی با دغدغه­‌های در سطح­ مانده­‌ی اجتماعی که گاهی به دیواره­‌های شعارپردازی می­ خورند و گاهی میان تصاویر شاعرانه روی پرده گم می­ شوند.
«محرم شهر پاک» در قالب پویش نه به ظروف پلاستیکی
"دیدارنیوز" به ضرورت توجه عزاداران حسینی به محیط زیست می‌پردازد؛

«محرم شهر پاک» در قالب پویش نه به ظروف پلاستیکی

آمار‌ها نشان می‌دهد بالا بودن سرانه مصرف ظروف پلاستیکی در کشور باعث شده است ایران در شمار ۱۰ کشور اول دنیا از لحاظ مصرف پلاستیک قرار گیرد که استفاده از این ظروف در ایام محرم و صفر به اوج خود می‌رسد. به گفته برخی فعالان محیط زیستی مصرف ظروف یکبار مصرف در ایام محرم و صفر تا دو برابر افزایش می‌یابد از این رو از هیئت‌های مذهبی خواستند تا از ظروف یکبار مصرف تجدید پذیر در مساجد و تکایا استفاده کنند.
استراماچونی بهتر است یا کالدرون؟
پیش بینی‌ "دیدارنیوز" درباره عملکرد نیمکت آبی و قرمز در فصل پیش رو؛

استراماچونی بهتر است یا کالدرون؟

دوئل سنتی آبی و قرمز نیز امسال جذابیت‌های تازه‌ای را پیش چشم طرفداران پرشور دو تیم پدیدار خواهد ساخت. سوال مهم می‌تواند این باشد که خرید استقلال بهتر بوده یا پرسپولیس...؟
حذف روادید برای جذب گردشگر چینی کافی نیست
«محمدرضا پوینده» مدیرکل اسبق گردشگرخارجی در گفتگو با "دیدارنیوز":

حذف روادید برای جذب گردشگر چینی کافی نیست

اقدام ایران بابت حذف روادید گردشگران چینی، مناسب و خوب است، اما کافی نیست. سازمان گردشگری، ورود دو میلیون گردشگر را درسال، هدف‌گذاری کرده، باید زمینه دستیابی به این آرمان که رقم قابل توجهی هم به حساب می‌آید، مهیا شود، از جمله این موارد می‌توان به اطلاع‌رسانی و انجام تبلیغات در کشور چین و شهر‌های پرجمعیت آن اشاره کرد.
آتش به جان یک فراری استثنایی!
خبر بد "دیدارنیوز" برای شیفتگان اتومبیل؛

آتش به جان یک فراری استثنایی!

اتفاق دردناک، ولی همین چند روز پیش رخ داد. آقای گلیکن هاوس با انتشار یک عکس از قسمت عقب فراری منحصر بفردش نوشت که این خودرو دچار حریق شده و اطراف موتور و اگزوز آن سوخته است. برآورد خسارت‌های وارد شده به این خودرو بسیار سخت است، اما قطعا دیدن سوختگی‌های این فراری برای علاقمندان به اتومبیل، ناراحت کننده است.
آغاز فعاليت سامبو در قم 

آغاز فعاليت سامبو در قم 

رئيس هیأت‌ ورزش‌هاي رزمي استان قم از آغاز فعاليت رسمي سامبو به عنوان يكي از رشته‌هاي زير مجموعه هیأت‌ رزمي قم با هدف حضور در المپياد استعدادهاي برتر كشور خبر داد.
آخرین اخبار
پربحث ترین ها