پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

معاون باغبانی جهاد کشاورزی خراسان شمالی خبر داد:

امضای تفاهم نامه با آستان قدس برای صدور محصولات کشاورزی استان به هندوستان

معاون باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با اعلام این که ۸۵ درصد تولید محصول پیاز استان پیاز زرگان (پیاز زرد) است، اظهارداشت امسال به دلیل بارش‌های فراوان نسبت به سال گذشته با وضعیت کشاورزی خوبی مواجه هستیم و انباشت محصول را درکل کشور داریم.
مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون:

تسریع در ارتباط دو کشور ایران و افغانستان سبب توسعه اقتصادی می‌شود

مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: تسریع در روند ورود و خروج کامیون‌های افغانستانی به منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و ارتباط این دو کشور سبب توسعه پایدار اقتصادی می‌شود.
معاون راه و شهرسازی خراسان رضوی:

اجرای طرح مسکن ملی این بارهم خارج از مشهد/ دولت در مشهد زمین ندارد

معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه وشهرسازی خراسان رضوی گفت: طرح مسکن ملی درشهر‌هایی اجراخواهد شد که دولت زمین داشته باشد، لذاچون دولت درمشهد زمینی ندارد این طرح درخارج شهر اجرا می‌شود.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد:

انجام ۱۳۸ هزار سقط غیرقانونی در سال/ هشدار نسبت به کاهش باروری

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طبق مطالعات ۱۳۸ هزار و ۹۶۹ سقط در سال داریم که به صورت غیرقانونی انجام می‌شود؛ لذا آموزش‌ها باید در سطح عمومی بومی‌سازی شود.

ترخیص موتورسیکلت‌های پارکینگی با ۱۰۰ هزار تومان

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه «در خراسان رضوی تعداد زیادی موتورسیکلت در پارکینگ‌ها رسوب کرده‌اند»، گفت: جلسه‌ای به مناسبت دهه فجر تشکیل شد و به این توافق رسیدیم که رقم ۱۰۰ هزار تومان را به صورت ثابت برای موتور‌هایی که بالای یک سال است در پارکینگ خوابیده است، اخذ کنیم و در قبال دریافت اسناد، موتورسیکلت را به متقاضیان بازگردانیم.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها