استاندار آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی از بابت تامین مواد بهداشتی، پیش گیری و ضدعفونی کننده در استان نداریم.

کد خبر: ۵۶۲۵۲
۲۰:۵۵ - ۰۵ فروردين ۱۳۹۹

دیدارنیوز - محمدرضا پورمحمدی در حاشیه بازدید سرزده خود از چندین داروخانه در تبریز با اشاره به کمبود اقلام بهداشتی همچون ماسک و دستکش در برخی داروخانه گفت: خوشبختانه در حال حاضر، هیچ مشکلی از بابت تامین مواد ضدعفونی کننده در استان وجود ندارد.

وی ادامه داد: در ارتباط با دستکش و ماسک نیز علی رغم برخی کمبودها، تا چند روز آتی، نیاز استان در این زمینه نیز تامین خواهد شد.

وی اظهار کرد: از هم استانی‌های عزیز درخواست داریم که توصیه‌های بهداشتی را جدی گرفته و به جز موارد اضطراری از منازل خود خارج نشوند.

استاندار آذربایجان شرقی در همین راستا ادامه داد: استفاده از دستکش و ماسک در اماکن عمومی برای پرهیز از ابتلا به بیماری کرونا ویروس نیز یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که انتظار داریم مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری اذربایجان شرقی، وی همچنین از مردم خواست که حتی الامکان از منازل خود بیرون و در غیراینصورت از ماسک و دستکش برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا استفاده کنند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم