فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: مانور مقابله با بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه برگزار شد.

کد خبر: ۵۰۳۰۵
۱۵:۰۰ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۸

برپایی مانور مقابله با بلایای طبیعی در بنا‌های تاریخی سمنان

دیدارنیوز ـ ابوالقاسم کربلایی غلامی در حاشیه این رزمایش اظهار کرد: با توجه به اینکه وظیفه یگان حفاظت مراقبت از ابنیه و اشیا می‌باشد، این مانور به منظور آمادگی پرسنل یگان حفاظت و سایر دستگاه‌های امدادی و انتظامی در مقابله با بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه برگزار گردید.
 
وی گفت: هدف از اجرای مانور، حفاظت از بنا‌های تاریخی، کاهش عواملی که منجر به آسیب بنا و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی در زمان حوادث غیرمترقبه می‌باشد.
 
فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: در این مانور هلال احمر، آتش نشانی، نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری داشتند.
 
کربلایی غلامی افزود:هموطنان و دوست داران میراث‌فرهنگی می‌توانند گزارش‌های خود را در خصوص بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه در بنا‌های تاریخی را از طریق سامانه خبری به شماره تلفن ۳۱۷۰۵ اعلام کنند تا همکاران ما در کمترین زمان پس از تأیید صحت و سقم گزارش با هماهنگی دستگاه‌های امدادی و نیروی انتظامی به محل مراجعه کنند.
 
این مانور مقابله با بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه در بنای تاریخی امام زاده علویان (ع) سمنان برگزار گردید.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم