پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

معاون استاندار سمنان خبر داد:

کاهش شمار بستری شدگان کرونا از ۵۲۶ به ۱۵۸ بیمار/ نهاد‌های دینی پیشتاز مقابله با کرونا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: در بیستم اسفند ماه سال گذشته، ۵۲۶ بیمار در ۴ بیمارستان اختصاصی کرونا در استان بستری بودند که امروز این تعداد به ۱۵۸ بیمار بستری رسیده و کاهش بسیار قابل توجهی داشتیم.

لزوم جمع‌آوری مطلوب زباله‌های عفونی در سمنان/ توزیع اینترنتی ۱۵هزار بسته اقلام بهداشتی در استان

مدیرکل دفتر جذب و سرمایه‌گذاری استانداری سمنان از توزیع افزون بر ۱۵ هزار بسته اقلام بهداشتی به صورت اینترنتی و با همکاری اداره کل پست، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، بخش خصوصی، دانشگاه علوم پزشکی و استانداری سمنان در نقاط مختلف این استان خبر داد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد:

هم اکنون عدد بستری در استان سمنان کاهشی است/ لزوم تخصیص اعتبار مناسب به دانشگاه‌های علوم پزشکی استان

وزیرمعین استان سمنان در ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در مکاتبه با اسحاق جهانگیری بیان کرد: گزارش‌ها و ارزیابی‌های انجام شده از استان سمنان نشانگر فعالیت خوب و قابل تقدیر استاندار و تیم درمانی استان است.

تمام مراکز تجاری و صنوف غیرضروری استان سمنان تا پانزدهم فروردین تعطیل شد

حسب دستور رئیس محترم جمهور و با عنایت به مصوبات ستاد ملی کرونا ، با هدف پیشگیری از انتشار ویروس کرونا ، تمامی مراکز تجاری و صنوف غیر ضروری استان سمنان ، باستثنای واحدهای صنفی تامین کننده مایحتاج عمومی مردم از اول فروردین ۱۳۹۹ لغایت ١٥ فروردین تعطیل خواهند بود.
تعداد مبتلایان کرونا در استان سمنان به ۶۴۵ نفر رسید

تعداد مبتلایان کرونا در استان سمنان به ۶۴۵ نفر رسید

 علیرضا رییسی معاون وزیر بهداشت اعلام کرد: از ظهر دیروز یکهزار و ۲۷۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر نفر رسید، این تعداد در استان سمنان با ۵۲ نفر مبتلای جدید در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۴۵ نفر افزایش یافت.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها