محمدباقر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با وعده هایش به خاش و سیستان و بلوچستان آمد.

کد خبر: ۴۹۹۶۲
۱۵:۱۵ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۸

نوبخت با وعده هایش به خاش آمد

دیدارنیوز ـ نوبخت برای سومین بار به خاش سیستان و بلوچستان سفر کرد و در جمع گرم و پرشور علما، ائمه جمعه و جماعات، بزرگان و معتمدان و مسئولان خاش وعده‌های نقد داد.
 
پارسال در همین ایام آقای نوبخت در سفر به شهرستان خاش کلنگ ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی ویژه محرومین را برای مردم سیستان و بلوچستان به زمین زد که سهم خاش ۴۰۰ واحد مسکونی بود و وی قول داد این پروژه‌ها دهه فجر امسال با حضور خودش افتتاح می‌شوند و هم اینک بعد از گذشت یکسال کار زیادی در خاش و استان انجام نشده و آقای نوبخت باری دیگر در همین روستای قاسم آباد خاش قول اجرا و تکمیل ۵۰ هزار واحد مسکونی ویژه مردم سیستان و بلوچستان را تا پایان سال ۱۳۹۹ داد.
 
با حضور آقای نوبخت روز گذشته کلنگ ساخت افزون بر ۲۴ هزار واحد مسکونی ویژه سیل زدگان جنوب استان به زمین زده شده و دولت خود را متعهد دانسته که این پروژه‌ها را کمتر از یکسال آینده تحویل دهد.
 
امروز آقای نوبخت در قاسم آباد خاش قول اجرا و تکمیل باند دوم خاش به زاهدان به طول ۱۰۰ کیلومتر و اجرای ۱۲۰ کیلومتر راه مرزی روتک و تکمیل بیمارستان خاش با اختصاص ۱۰۰ تخت جدید بیمارستانی را داد که امیدواریم ایشان به تعهدات خود عمل کنند.
 
سال قبل آقای نوبخت در حاشیه شورای اداری خاش به شهردار ایرندگان که شهرداری تازه تاسیس بوده قول اهدای ۱ میلیارد تومان کمک را داد که تا امسال این امر محقق نگردید و امسال باری دیگر همان وعده را پس از یادآوری مسئولان خاش داد.
محض اطلاع جناب آقای نوبخت و دولتمردان باید رسانده شود، پروژه‌ای که امروز تحت عنوان منزل مسکن محرومین در قالب افتتاح ۱۷۵۰ واحد مسکونی سیستان و بلوچستان مورد بهره برداری قرار گرفت و مدیرکل بنیاد مسکن استان و کشور به آن افتخار می‌کردند، از پروژه‌های کمیته امداد امام خمینی بوده که برای اجرای آن ۴۰ میلیون تومان هزینه کرده اند و مددجوی آن نیز رحیم جمالزهی از مددجویان کمیته امداد است و جالب است دوستان دولت بدانند پروژه‌های بنیاد مسکنی از نتایج سفر آقای نوبخت در خاش شروع نشده و یا دارای کمترین درصد پیشرفت فیزیکی هستند و به گفته رئیس بنیاد مسکن استان افزون بر ۵ هزار پروژه در حال کار هستند و زمان دقیق افتتاح آن‌ها را اعلام نکرد.
 
سال قبل نیز آقای نوبخت به دو پیرمرد ساکن قاسم آباد خاش قول اهدای دو باب منزل مسکونی را داد و امسال نیز همان دو نفر در مراسم افتتاح نمادین ۱۷۵۰ واحد مسکونی محرومین حضور داشتند و چشم انتظار وعده‌های وی بودند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم