رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی خبر داد:

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش‌ها در سطح خراسان رضوی از عصر امروز تا پایان هفته به تناوب ادامه دارد.

کد خبر: ۴۹۳۰۳
۱۴:۱۳ - ۲۸ دی ۱۳۹۸

آغاز بارش باران و برف از عصر امروز تا پایان هفته در خراسان رضوی

دیدارنیوز ـ یحیی قائنی‌پور در رابطه با وضعیت آب و هوای استان در طول هفته جاری، اظهار کرد: از عصر امروز شنبه ۲۸ دی‌ماه بارش باران و برف از نواحی غربی استان شروع شده و به تناوب تا پایان هفته در همه سطح استان شاهد بارندگی خواهیم بود.
 
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی با بیان اینکه علاوه بر وزش باد به علت تشکیل مه در سطح استان، سیستم حمل‌و نقل نیز با اختلال مواجه خواهد بود، افزود: همچنین بیش‌ترین بارش‌ها در طول هفته به مناطق جنوبی استان اختصاص دارد که شهرستان‌های فریمان و تربت‌حیدریه را شامل می‌شود.
 
وی تصریح کرد: در روز گذشته کم‌ترین دما مربوط به شهرستان زاوه با منفی ۱۷ درجه سانتی‌گراد و بیش‌ترین دما مربوط به شهرستان داورزن با دمای ۳ درجه سانتی‌گراد بوده است، همچنین دمای امشب مشهد به منفی ۳ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.
 
قائنی‌پور با اشاره به اینکه بیش‌ترین دمای مشهد در روز یکشنبه ۲۹ دی‌ماه ۳ درجه سانتی‌گراد خواهد بود، ابراز کرد: علاوه بر وزش باد، به علت تشکیل مه در سطح استان با اختلال در سیستم حمل و نقل مواجه خواهیم بود.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم