فراخوان سالانه چاپ سیلک اسکرین با موضوع کارت پستال در نگارخانه عسل مشهد اعلام شد. 

کد خبر: ۴۸۰۸۲
۱۳:۲۳ - ۱۸ دی ۱۳۹۸

فراخوان سالانه چاپ سیلک اسکرین در مشهد اعلام شد

دیدارنیوز ـ نگارخانه عسل فراخوان سالانه چاپ سیلک را با توجه به ظرفیت‌های بالای این تکنیک و همچنین گسترش این حوزه در سطح هنرمندان این کشور برگزار می‌کند. 
 
شرایط شرکت در این فراخوان به شرح زیر است: 
 
شرکت برای تمامی هنرمندان آزاد است و هر هنرمند فقط می‌تواند با یک اثر شرکت کند. قطع کاغذ باید ۱۵ در ۲۱ سانتی‌متر باشد و قطع کلیشه متناسب با ابعاد کاغذ انتخاب شود. همچنین تکنیک فقط باید چاپ سیلک اسکرین باشد.
 
انتخاب آثار در دو مرحله انجام می‌شود؛ در مرحله اول هنرمند باید تصویر یک نسخه از اثر چاپی را با فرمت GPG به همراه فرم گواهی اثر به ایمیل نگارخانه asalartgallery۲۰۱۸@gmail.com و یا شماره تلگرام ۰۹۱۵۱۶۷۱۲۳۸ ارسال نماید و بهتر است هنرمند طرحی مناسب با تکنیک چاپ سیلک اسکرین انجام دهد تا بتواند از بهترین ظرفیت این تکنیک استفاده کند. تیراژ هر اثر نیز باید ۲۰ عدد باشد و دو نسخه برای آرشیو نگارخانه نگه‌داری می‌شود.
 
همچنین قیمت‌گذاری اثر به صورت توافقی بین هنرمند و نگارخانه انجام می‌شود و داشتن گواهی اعتبار برای تمام نسخه‌های چاپی الزامیست؛ ضمن این‌که نمونه امضای هنرمند باید در تمام نسخه‌ها و گواهی‌ها یکسان باشد.
 
دبیرخانه در قبال خسارت احتمالی در مراحل ارسال آثار مسئولیتی ندارد و شرکت در این رویداد به منزله پذیرفتن شرایط فوق بوده و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی نشده به عهده برگزارکننده خواهد بود.
 
زمان عودت آثار به فروش نرسیده، یک ماه پس از اتمام نمایشگاه خواهد بود و ورودی برای هر اثر راه‌یافته به نمایشگاه ۱۰۰ هزار تومن است. (این مبلغ به منظور هزینه ورودی، تبلیغات و قاب است). همچنین به سه اثر برتر از دید داوران جایزه تعلق می‌گیرد. 
 
انتخاب آثار بر عهده حسن کلانتری و لادن اورنگی و مهلت ارسال آثار ۱۵ دی تا ۲۵ بهمن است. همچنین اعلام نتایج داوری یک اسفند ماه و زمان تحویل نهایی بیست نسخه اصلی ۶ اسفند است. 
نمایشگاه نیز ۹ تا ۱۳ اسفند ماه گشایش می‌یابد. 
 
نگارخانه عسل به شماره ۰۵۱۳۷۶۴۰۳۵۶ در مشهد، فلسطین ۱۲، شماره ۲۸ واقع شده است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم