عضو فراکسیون زنان در مجلس دهم گفت: مسئولیت‌ نماینده های زن مجلس، بیشتر از نماینده های مرد در مجلس است.

کد خبر: ۴۴۱۱۵
۱۳:۱۰ - ۱۶ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - فاطمه سعیدی عضو فراکسیون زنان در مجلس دهم در جمع خبرنگاران گفت: به عنوان نماینده مردم تهران، پردیس، شهرری، شمیرانات که به من اعتماد کردند و تعهدی را بر دوش نمایندگان خود گذاشتند، مجدداً تصمیم به ثبت نام در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی گرفتیم.

وی اظهار کرد: مسئولیت‌ نماینده های زن مجلس، بیشتر از نماینده های مرد در مجلس است، قرار بود ما ثابت کنیم که توانمندی نمایندگی مجلس شورای اسلامی را داریم.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم افزود: نمایندگان زن در مجلس دهم، توانستند نشان دهند که مردم می توانند به نماینده های زن در مجلس اعتماد کنند. امیدوارم در مجلس یازدهم، تعداد زنان بیشتر از ۱۷ نفر باشد.

سعیدی در ادامه درباره برخی اظهارات مبنی بر تنزل جایگاه مجلس دهم خاطرنشان کرد: در مجلس دهم تمام توان خود را به عنوان نماینده به عنوان زن در مجلس به کار گرفتیم که از عهده تمام تعهدی که مردم بر دوش ما گذاشتند، بر بیاییم. اینکه برخی نقد می‌کنند باید بگوییم که مردم حق دارند. نمی گویم تمام تکالیف خود را صد در صد انجام داده ایم اما ما زنان مجلس تمام توان خود را برای انجام کارها به کار گرفتیم.  
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم