فرمانده انتظامی استان البرز خبر داد:

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی‌استان عوامل اصلی به آتش کشیدن فروشگاه‌های "امیران و رفاه منطقه کیانمهر کرج" شناسایی و دستگیر شدند.

کد خبر: ۴۳۱۹۹
۱۳:۰۵ - ۰۷ آذر ۱۳۹۸

دستگیری‌ عوامل اصلی به آتش‌کشیدن دو فروشگاه زنجیره‌ای منطقه کیانمهر کرج

دیدارنیوز ـ سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر، گفت: در جریان اعتراضات مردمی مبنی بر افزایش قیمت بنزین که با سناریوسازی عوامل خارجی و اجرای آن توسط عده‌ای خودفروخته تبدیل به اغتشاش خیابانی و چپاول اموال عمومی و خصوصی شد، تعدادی از این اغتشاشگران در منطقه "کیانمهر کرج" با حمله به فروشگاه‌های زنجیره‌ای اقدام به سرقت وسایل آن کرده بودند.
 
این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده و به کارگیری موارد پلیسی، موفق به شناسایی ۳ نفر از عناصر اصلی اغتشاشات منطقه "کیانمهر" شده و با هماهنگی مقام قضائی در چندین عملیات جداگانه متهمان را دستگیر کردند.
 
وی افزود: این متهمان علاوه بر تحریک جوانان و نوجوانان به اغتشاش و تخریب اموال عمومی، از این تحرکات سوء استفاده کرده و به مراکز خرید و فروشگاه‌های "رفاه و امیران" حمله ور شده و اقدام به چپاول وسایل آن‌ها کرده بودند.
 
سردار محمدیان اضافه کرد: بررسی‌های ماموران حاکی از گرایش و وابستگی این افراد به عناصر سلطنت طلب است که با هدف غارت اموال عمومی و ناامن کردن فضای جامعه اقدام به تخریب و آتش زدن فروشگاه‌ها و سرقت آن‌ها کردند.
 
وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان، مقادیر زیادی اموال مسروقه که در جریان اغتشاشات به سرقت رفته بودند، کشف شد.
 
فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: نیروی انتظامی به عنوان متولی اصلی تامین امنیت، با شناسایی عوامل اصلی نا آرامی‌های اخیر، با شدت با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم