در زمانی که کشور ما تحت شدیدترین تحریم‌ها قرار گرفته و دشمنان ملت از هر عنوان و بهانه‌ای برای ایجاد یاس و نا امیدی، تشنج و التهاب استفاده کرده و زمینه را برای عدم حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رای فراهم می‌سازند، این تصمیم توسط هر فرد و جمعیتی (که) اتخاذ شده است، قطعا به نفع دشمنان و در جهت ایجاد دلسردی و بی اعتمادی بیشتر مردم و چه بسا پوست خربزه زیر پای قرار دادن است، پس بیائید مرد و مردانه از این تصمیم خود برگردید.

کد خبر: ۴۱۸۷۵
۱۴:۰۸ - ۲۶ آبان ۱۳۹۸

دیدارنیوز ـ در پی افزایش قیمت بنزین و وقوع تجمعات متعدد در کشور، حجت الاسلام رسول منتجب نیا دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، از وی خواست از تصمیم خود برگردد.

 

در متن نامه منتجب نیا آمده است: «بدون تردید تصمیم اخیرتان مبنی بر افزایش فوق العاده قیمت بنزین، نه توجیه قانونی دارد، نه شرعی و نه مورد تائید کارشناسان اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است، چرا که اکثریت مردم کم درآمد و زیر خط فقر را به این صورت تحت فشار قرار دادن، مصداق ظلم و بی عدالتی است. از سوی دیگر در زمانی که کشور ما تحت شدیدترین تحریم‌ها قرار گرفته و دشمنان ملت از هر عنوان و بهانه‌ای برای ایجاد یاس و نا امیدی، تشنج و التهاب استفاده کرده و زمینه را برای عدم حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رای فراهم می‌سازند، این تصمیم توسط هر فرد و جمعیتی (که) اتخاذ شده است، قطعا به نفع دشمنان و در جهت ایجاد دلسردی و بی اعتمادی بیشتر مردم و چه بسا پوست خربزه زیر پای قرار دادن است. پس بیائید مرد و مردانه از این تصمیم برگردید و مجلس شورای اسلامی این شهامت را به خرج دهد و جلوی آن را بگیرد تا آرامش نسبی به مردم بازگردد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم