کاندیداهای انتخابات فدراسیون والیبال گفت: هنوز نگفته اند صلاحیت من تایید نشده است اما پیگیر هستم مشکل چه چیزی است و باید شفاف سازی شود.

کد خبر: ۴۱۰۷۹
۱۳:۱۴ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸
دیدارنیوز - بهنام محمودی  درباره ی نبودن نامش در بین کاندیدهای تایید صلاحیت شده انتخابات فدراسیون والیبال بیان کرد: فعلا نام من نیامده است و نمی دانم چرا اعلام نشده است. البته یک اسم عجیب  و غریب را هم اعلام کردند که قبلا جزو کاندیداها نبود. هر چند که  این اتفاقات جدیدا زیاد رخ می دهد و برای من خیلی جای تعجب نداشت. حالا من هم پیگیر هستم ببینم مشکل چه چیزی است و باید شفاف سازی شود. البته هنوز نگفته اند صلاحیت من تایید نشده است.

محمودی در پاسخ به این پرسش که پس احتمال دارد نام او را هم اعلام کنند، گفت: بله. در انتخابات فدراسیون های دیگر هم بوده که حتی تا یک روز مانده به برگزاری انتخابات تایید صلاحیت کاندیداها اعلام شده است.

 اوادامه داد: من امیدم به خدا است  و هدفم خدمت به والیبال است و هدف دیگری ندارم. دنبال رانت  و اینکه خودم را بالا بکشم نیستم بلکه می‌خواهم صادقانه به والیبال خدمت کنم. پیرو تاکید مقام معظم رهبری بر حضور جوان‌ها در عرصه، ما هم هدف‌مان کمک کردن است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم