رئیس امور حقوقی شرکت گاز خراسان رضوی:

رئیس امور حقوقی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: عامل تخریب شبکه گاز در مشهد شناسایی و بازداشت شد.

کد خبر: ۴۱۰۶۹
۱۲:۴۹ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸

عامل تخریب شبکه گاز در مشهد بازداشت شد

دیدارنیوز ـ سید کمال ابن الرضا گفت: فردی که با دستکاری تاسیسات گازرسانی در منطقه‌ای در مشهد موجب تخریب شبکه اصلی گاز شده بود شناسایی و دستگیر و به سه سال حبس تعزیری محکوم شد.
 
ابن الرضا افزود: مطابق ماده ۶۸۷ قانون مجازات اسلامی، فردی که در وسایل و تاسیسات مورد استفاده عمومی از قبیل شبکه‌های آب و فاضلاب، برق، نفت و گاز مرتکب تخریب یا حریق و از کار انداختن یا هرنوع خرابکاری دیگر شود، بدون آنکه هدف وی اخلال در نظم و امنیت عمومی باشد به حبس از سه تا ۱۰ سال محکوم خواهد شد.
 
وی با قدردانی از دستگاه قضایی برای برخورد با متخلفان و تضیع کنندگان حقوق مردم گفت: براساس قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز، فردی که بدون دریافت انشعاب قانونی از این خدمات استفاده یا با داشتن انشعاب از آن به صورت غیرمجاز استفاده کند به جریمه نقدی محکوم و با تکرار جرم، به قطع انشعاب به مدت سه تا ۶ ماه نیز محکوم خواهد شد.
 
رئیس امور حقوقی شرکت گاز خراسان رضوی افزود: تلاش‌ها و اقدام‌های بسیار برای مدیریت شبکه گازرسانی در شهر‌ها و روستا‌های استان در حال انجام است و گروه‌های سیار این شرکت با هرگونه انشعاب غیرمجاز برخورد می‌کنند.
 
شرکت گاز خراسان رضوی بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک شهری و روستایی دارد.
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم