معاون شهردار تهران اعلام کرد؛

محمدرضا جوادی یگانه درباره راه‌اندازی گرمخانه‌های جدید در پایتخت گفت: برخی از مناطق شهر تهران پوشش لازم برای جذب مددجویان را نداشتند و با توجه به تقاضاهایی که در برخی از مناطق وجود دارد، مکان‌هایی برای افزایش گرمخانه‌ها جانمایی شد.  

کد خبر: ۴۰۱۲۸
۰۹:۳۹ - ۱۱ آبان ۱۳۹۸

دیدارنیوز- معاون شهردار تهران از افتتاح 4 گرمخانه جدید تا پایان آبان خبر داد و گفت: 2 گرمخانه‌ به بانوان اختصاص دارد.
به گزارش فارس، محمدرضا جوادی یگانه درباره راه‌اندازی گرمخانه‌های جدید در پایتخت گفت: برخی از مناطق شهر تهران پوشش لازم برای جذب مددجویان را نداشتند و با توجه به تقاضاهایی که در برخی از مناطق وجود دارد، مکان‌هایی برای افزایش گرمخانه‌ها جانمایی شد.
 
وی با تأکید بر اینکه امکان جذب تا دو برابر ظرفیت کنونی را در گرمخانه‌های موجود داریم، عنوان کرد: در حال حاضر برای جذب مددجویان نگرانی نداریم و این چهار گرمخانه برای تسهیل در دسترسی مددجویان اضافه می‌شود.
 
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه برای زنان اضافه راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: گرمخانه‌های ویژه بانوان در منطقه 5 و 16 و دو گرمخانه آقایان در مناطق 10 و 16 راه‌اندازی و تجهیز می‌شوند.
 
جوادی یگانه تأکید کرد: تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا در فصل سرد سال افراد بی‌خانمان برای رسیدن به سر پناه با مشکل مواجه نشوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم