محمود احمدی نژاد رئیس‌جمهور پیشین در نامه‌ای سفر خود را به ترکیه به دلیل حمله به مرزهای شمالی سوریه و کشتار بیرحمانه مردم کرد لغو کرد و به زمان دیگری موکول کرد.

کد خبر: ۳۸۱۵۲
۱۱:۳۹ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - در پی حملات بیرحمانه ارتش ترکیه به مرزهای شمال سوریه و کشتار بی رحمانه کردنشینان محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور دولت‌های نهم و دهم در نامه‌ای سفر خود به ترکیه را لغو و به زمان دیگری موکول کرد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه

بنا به دعوت جمعی از ندیشمندان و نهادهای فرنگی ترکیه قراربود جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد با همراهی گروهی از دانشگاهیان و صاحب‌نظران طی سفری در روزهای 28 و 29 مهرماه در چند برنامه گفت‌گو با اندیشمندان، دانشگاهیان و مردم ترکیه شرکت کند.

اینک با تشکر از مسئولان، اساتید و دانشجویان دانشگاه ادیرنه، مسئولان موسسه رادیو و تلویزیون ترکیه (TRT)، موسسه آل بیت، و شخصیت‌هایی که ار چندین ماه قبل برای این سفر برنامه‌ریزی نموده و زحماتی را متقبل شدند، اعلام می‌دارد با توجه به درگیری شدید بین ارتش ترکیه و مردم کرد سوریه و برای تاکید کجدد بر ضرورت تلاش برای صلح و حل مشکلات از طریق گفت‌وگوی عادلانه و احترام‌آمیز، این سفر لغو و به زمان دیگری موکول شد.

از خداوند منان برای همه ملت‌ها سلامتی، عزت، رفاه و صلح به ویژه برای مردم منطقه رفع توطئه مستکبران و دوستی و همزیستی برادرانه مسئلت دارم. 

احمدی‌نژاد سفرش به ترکیه را به دلیل حمله به مرزهای سوریه لغو کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم