مدیرعامل کارخانه ساخت و تعمیر شناور‌های کوچک و متوسط گفت: با برطرف شدن بخشی از مشکلات مهلت پرداخت تسهیلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان این واحد به چرخه تولید بازگشت.

کد خبر: ۳۷۸۷۱
۱۰:۳۳ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸

کارخانه ساخت و تعمیر شناور در بندرعباس به چرخه تولید بازگشت

دیدارنیوز ـ کامبیز عرب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با برطرف شدن بخشی از مشکلات مهلت پرداخت تسهیلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان این واحد به چرخه تولید بازگشت.
 
وی با بیان اینکه کار ساخت هفت شناور و تعمیر چهار شناور در این کارخانه آغاز شد، تصریح کرد: این کارخانه توانایی ساخت شناور‌های کوچک و متوسط کانتینر بر، باری و تانکر تا پنج هزار تن را دارد.
 
مدیرعامل کارخانه ساخت و تعمیر شناور‌های کوچک و متوسط افزود: در این کارخانه شناور‌هایی با ۷۰ متر طول، ۱۸ متر عرض و شش متر ارتفاع با بالاترین کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ساخته و تعمیر می‌شوند.
 
عرب تصریح کرد: اکنون حدود ۱۰۰ نفر در این واحد مشغول به کار هستند که با حمایت بیشتر قابلیت افزایش تا ۵۰۰ نفر را هم دارد.
 
وی عنوان کرد: داک خشک، ماشین‌آلات برش، جرثقیل ۲۵ تنی، لیفتراک و جک‌های چهارگانه ازجمله تجهیزات و امکانات این واحد است.
 
کارشناس صنایع فلزی سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان نیز عنوان کرد: این کارخانه حدود چهار میلیارد تومان تسهیلات خرید ماشین‌آلات و سرمایه در گردش دریافت کرده که در پرداخت اقساط با مشکل روبرو شده بود.
 
شهرام عسکرپور با اشاره به اینکه در نشست تسهیل و رفع موانع تولید این مشکل بررسی و برطرف شد، خاطرنشان کرد: این واحد ساخت و تعمیر شناور در جاده اسکله شهید رجایی و در حدود ۲۰ کیلومتری غرب بندرعباس واقع شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم