پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان خبرداد:

صید غیرمجاز آبزیان توسط سودجویان بدون توجه به ظرفیت دریا

‌فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان گفت: در فصل صید میگو نیز انجام کلیه اقدامات لازم برای حفاظت از منابع آبزی آب‌های تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران، شامل راه‌اندازی گشت‌های مشترک، پیشگیری از بروز جرائم و کشف آن‌ها و دستگیری متهمین و متخلفین، ثبت ورود و خروج و بازرسی شناور‌های صیادی از اصلی‌ترین مسئولیت این یگان است.

شناسایی عامل کلاهبرداری حقه مشهور "پانزی"

‌فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کلاهبرداری ۹۵ هزار دلاری از طریق وب‌سایت‌های سرمایه‌گذاری انگلیسی‌زبان خبر داد و گفت: این کلاهبرداری بر اساس حقه‌ای مشهور تحت عنوان "پانزی" انجام گرفته است.
سینمای هرمزگان؛ از آغاز تا امروز

سینمای هرمزگان؛ از آغاز تا امروز

رفتن به سینما همیشه برایم جذاب است. فارغ از فیلمی که اکران می‌شود. همین‌که توی یک سالن بزرگ و تاریک نشسته باشم و به ناگاه روی پرده‌ای عریض و نقره‌ای تصاویر متحرک شروع به حرکت کنند، مسخ می‌شوم. سه دو یک! اعداد که به صفر می‌رسند انگار دارم لحظه‌شماری می‌کنم برای شروع جادو. و جادو آغاز می‌شود. این تجربه هر بار تازه. هر بار نو و هر بار لذت‌بخش من و بسیاری از آدم‌های دوستدار سینماست.

اختصاص ۴ درصد از اعتبارات پروژه‌های بزرگ نفتی به انجام مسئولیت‌های اجتماعی در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: با پیگیری‌هایی که از طریق مکاتبه با ریاست محترم جمهور صورت گرفت و همچنین با تصویب شورای اقتصاد، چهار درصد از اعتبارات تخصیص‌یافته به پروژه‌های بزرگ نفتی در هرمزگان برای کمک به انجام مسئولیت‌های اجتماعی و اجرای پروژه‌های عمرانی در این استان اختصاص یافت.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها