مدیر عامل آسایشگاه خیریه معلولین و سالمندان کهریزک اعلام کرد:

مدیرعامل آسایشگاه خیریه معلولان و سالمندان کهریزک با بیان اینکه تمامی بودجه این آسایشگاه از محل کمک‌های مردمی تامین می‌شود، گفت: خیران از ابتدای امسال تاکنون ۱۷۰ میلیارد ریال به این خیریه کمک کردند.

کد خبر: ۳۷۷۷۴
۱۰:۲۶ - ۱۶ مهر ۱۳۹۸

دیدارنیوز- مدیرعامل آسایشگاه خیریه معلولان و سالمندان کهریزک با بیان اینکه تمامی بودجه این آسایشگاه از محل کمک‌های مردمی تامین می‌شود، گفت: خیران از ابتدای امسال تاکنون ۱۷۰ میلیارد ریال به این خیریه کمک کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، محمدرضا صوفی‌نژاد مدیرعامل آسایشگاه خیریه معلولان و سالمندان کهریزک در مراسم روز سالمند در محل این آسایشگاه اظهارداشت: این آسایشگاه حدود یک‌هزارو ۷۵۰ معلول و سالمند را در داخل موسسه، شهرک‌های معلولان و بخش ام.اس نگهداری می‌کند و علاوه بر نگهداری و تیمار سالمندان در این موسسه خدمات پزشکی مطلوب نیز به آنان ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر سالمندان و معلولان مستقر در آسایشگاه ۳۰۰ نفر نیز خدمات در منزل از جمله خدمات پزشکی، فیزیوتراپی، پرستاری و آموزش نحوه برخورد با بیماری و ازکار افتادگی از این موسسه دریافت می‌کنند.

صوفی‌نژاد بیان کرد: تلاش می‌کنیم سالمندان در این خیریه فعال باشند و مخالف سکون، بی‌انگیزگی و بی‌تحرکی آنان هستیم و برای همین برخی از آنان کارهای سبک نیز در موسسه انجام می‌دهند تا احساس سربار بودن را نداشته باشند.
وی گفت: شاخص پذیرش در موسسه خیریه کهریزک نداشتن خویشاوند درجه یک و وضعیت مالی سالمندان و معلولان است.

صوفی‌نژاد ادامه داد: سالانه حدود ۷۰ میلیارد ریال توسط خیران به این موسسه کمک می‌شود که سالانه در حال افزایش است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم