فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از دستگیری اعضای باند ترانزیت مواد مخدر به سایر کشور‌ها از طریق مرز هوایی در فرودگاه مشهد خبر داد.

کد خبر: ۳۵۲۸۹
۱۶:۰۶ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۸

دستگیری اعضای باند ترانزیت موادمخدر در فرودگاه مشهد

دیدارنیوز ـ سردار حسن مهری دراین باره گفت: همکارانم در اداره مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه مشهد در راستای عمل به وظایف ذاتی، موفق به ردیابی و شناسایی اعضای باند ترانزیت مواد مخدر به سایر کشور‌ها شدند.
 
وی افزود: اعضای این شبکه گسترده قاچاق، اقدام به انتقال مواد مخدر از مسیر‌های پروازی به کشور‌های همسایه می‌کردند که در دام پلیس فرودگاه مشهد گرفتار شدند.
 
فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور ادامه داد: اعضای باند مذکور قصد انتقال مواد مخدر به بندر امام (ره) و بعد از آن از طریق پروازی به کشور ترکیه را داشتند که با اقدامات اطلاعاتی و عملیات پلیسی به دام ماموران افتادند.
 
براساس اعلام سایت پلیس، وی تصریح کرد: طی اقدامی مشترک با اداره عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان هرمزگان خودروی حامل مواد مخدر قاچاقچیان در ورودی شهرستان بندرعباس متوقف، راننده و هم دستانش دستگیر و پس از بازرسی خودرو ۱۸ بسته حدود یک کیلویی موادمخدر صنعتی که به طرز کاملا حرفه‌ای و ماهرانه در جداره آبگرمکن صنعتی جاسازی شده بود، کشف شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم