رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک به میزبانی زنجان برگزار می‌شود.

کد خبر: ۳۳۸۴۳
۱۲:۱۵ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸

زنجان؛ میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام

دیدارنیوز ـ مهران زرگری افزود: این رقابت‌ها از ۱۸ تا ۱۹ مهرماه امسال در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر در سالن ۶ هزاری نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه ورزشکاران شرکت کننده در این رقابت‌ها در دسته وزنی مختلف به مصاف هم خواهند رفت، اظهار داشت: مسابقات پرورش اندام در رده‌های سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و پیکار‌های فیریک و بادی کلاسیک نیز در رده سنی آزاد برگزار می‌شود.
 
زرگری زمان پذیرش و وزن کشی را ۱۷ مهر ماه اعلام کرد و افزود: مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در زنجان با هدف انتخاب ورزشکاران برتر به منظور اعزام به رقابت‌های جهانی فجیره امارات، برگزار می‌شود.
 
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با تاکید براینکه زنجان با تیم کامل و نفرات منتخب در این مسابقات شرکت خواهد کرد، گفت: تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها تا هفتم مهر ماه امسال فرصت دارند تا اسامی ورزشکاران خود را به این هیات اعلام کنند. 
 
زرگری تماشای این مسابقات با تهیه بلیت میسر خواهد بود، افزود: حضور تماشاگران و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی در سالن مسابقات، انگیزه ورزشکاران شرکت کننده را برای کسب برتری، ارتقا خواهد داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم