معاون فرماندهی انتظامی فارس:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری شخص کلاهبردار 500 میلیون ریالی به اتهام ادعای نفوذ در دستگاه قضایی شیراز خبر داد.

کد خبر: ۳۳۷۶۲
۱۵:۴۶ - ۱۰ شهريور ۱۳۹۸

دیدارنیوز- سرهنگ کاووس محمدی بیان کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس مبنی بر اینکه 2 نفر از فرزندانم به اتهام حمل مواد مخدر در زندان به سر می برند و فردی که ادعای نفوذ در دستگاه قضائی می کرد به جهت آزادی آنان مبلغ 500 میلیون ریال از من کلاهبرداری کرده است.

وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از تحقیقات تخصصی و فنی، موفق شدند متهم را در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.

سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی و تخصصی اقرار به کلاهبرداری 500 میلیون ریالی از شاکی کرد، عنوان داشت: این فرد کلاهبردار با حضور مقابل دادسرا و با ادعای حل مشکل پرونده خارج از روند دادرسی، با شهروندانی که پرونده قضائی داشتند ارتباط صمیمی برقرار و با جلب اعتماد از طعمه های خود کلاهبرداری می‌کرد.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، خاطر نشان کرد: شهروندان باید در صورت داشتن هرگونه پرونده در دستگاه قضائی، امور مرتبط را فقط از طریق قانونی پیگیری کنند و چنانچه در این زمینه افراد کلاهبردار به آنها مراجعه کرد سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم