عضو شورای شهر تهران ضمن تذکر به شهرداری به دلیل عدم ارائه گزارش دو ساله عملکرد گفت:‌ مشخص نیست که ۹۱ درصد تحقق درآمد شهرداری در سال جاری کجا هزینه شده است.

کد خبر: ۳۳۶۹۹
۱۲:۱۵ - ۱۰ شهريور ۱۳۹۸

دیدارنیوز - احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران درباره گزارش ارائه شده توسط حسن رسولی در جلسه شورای شهر امروز اظهار داشت: این گزارش نشان از تحقق درآمدها به صورت مثبت و صعودی دارد و اینکه ۹۱ درصد درآمدها تحقق یافته هر چند خبر خوبی است ولی نتایج آن در سطح شهر احساس نمی‌شود

وی افزود:‌در بسیاری از پروژه‌های شهری اتفاق جدی رخ نداده و باید مشخص باشد که این ۹۱ درصد از درآمدها کجا هزینه شده است؟!

این عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: بر اساس این ۹۱ درصد از درآمد باید بخشی از کارهای عمرانی انجام می‌گرفته ولی محقق نشده و از طرفی در شورای شهر عوارض جدید وضع کردیم تا کیفیت ارائه خدمات بیشتر شود ولی کیفیت تغییری نکرده است.

مسجدجامعی تصریح کرد: در این گزارش باید به صورت تفکیکی دارایی‌های سرمایه‌ای، مالی و ... معلوم شود و مشخص باشد کدام درآمد مربوط به عوارض و کدام مربوط به فروش املاک بوده است البته محسن هاشمی در ادامه صحبت‌های مسجدجامعی گفت این مسئله در گزارش آقای رسولی کامل عنوان شده است و از دوستان خواهش دارم که کامل گزارش را بخواهند.

وی گفت: حتما چنین اقدامی را انجام خواهد داد ولی باید علاوه بر گزارش شورای شهر شهرداری نیز گزارش دو ساله عملکرد ارائه دهد و این مسئله ضرورت دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم