سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پستی اینستاگرامی جواب حمله خبرنگار بیست و سی را داد.

کد خبر: ۳۰۱۷۱
۰۹:۱۱ - ۳۱ تير ۱۳۹۸

دیدارنیوز - سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در واکنش به حمله خبرنگار بیست و سی به ماندنش در آمریکا بعد حذف از دور مقدماتی لیگ ملتهای جهان در پست اینستاگرام نوشت:

گرچه عادت کرده‌ایم که بعد از مسابقات، بعضی‌ها فرصت عرض اندام داشته باشند و مهمل ببافند و اگر چه از بزرگان توصیه شده که جواب این ابلهان خاموشی‌ست، اما وقتی پا فراتر می‌گذارند و وارد زندگی خصوصی‌مان می‌شوند چاره‌ای جز واکنش مناسب نیست. هرچند می‌دانم هدف‌شان همین است که این طوری شاید سالی یکی دوبار اسم شان لابلای کلمات گفته شود بلکه عقده‌هایشان آرام بگيرد. برای این افراد معلوم الحال همان خوب بود که تیم ملی والیبال سالی دو سه مسابقه بدهد و بشود زنگ تفریح تیم های طراز اول آسیا، چه برسد به تیم های طراز اول دنیا !!؟؟ بهتر است استعلام کنند و بپرسند که در این اوضاع و احوال و تحریم و فشارهای وحشتناک، همین واليبال چقدر انگيزه و اميد به جامعه تزريق كرده و چندصدهزار دلار نصیب فدراسیون(نه بازيكن‌ها) کرده است. این جفای بزرگی‌ست به بازیکنان و کادر تیم ملی و زحمتکشان و عاشقان والیبال که بهترین پیروزی ها و تلاش های آنها نادیده گرفته شود. چشمشان ازفرط حسادت و بخل و فلاکت چنان کم سو شده که موفقیت های واليبال را نمی‌بینند و مثل آدم های فرتوت و بی مصرف(مفت خور) فقط نق می‌زنند و لفاظی می‌کنند. اصلا اهمیتی ندارد. هرچه شما روی اعصاب مردم پیاده روی می کنید ولى ما از همین مردم انرژی می گیریم و خواهیم گرفت. عاشق‌شان هستیم چنان که آنها دوستمان دارند. شما هم بهتر است از فرط عصبانیت سرتان را به در و دیوار بکوبید شاید آرام گرفتید. بدانید که مردم بهترین کارشناس هستند و گوش‌شان از مزخرفات و خزعبلات شما كارناشناسان پر است. ما همچنان برای شادمانی و رضایت مردم بازی خواهیم کرد و به تشویق ها و هورا کشیدن‌هایشان دلخوش خواهیم بود و انتظار دیگری نداریم. شما هم بهتر است بروید دم در صدا و سیما بخوابید شاید نوبت تان برسد و چهار کلمه حرف ناحسابی بزنید و پزش را به دور و بری هایتان بدهید که البته همین را هم از صدقه سر والیبالیست‌های تیم ملى و موفقيتهاى بيشمار انها داريد. 

شب پره گر وصل افتاب نخواهد 
رونق بازار افتاب نكاهد 

مفهوم كلى براى چند نفر خاص:
خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شويد، باشد كه سير شويد,البته كه سير نميشويد باشد كه خسته شويد.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ابراهیم مدنی
|
United States
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
2
2
سطر اخر اصلا مناسب پایانی اعتراض نبود.
ادب مرد به زدولت اوست.
بامداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
4
1
به صدا سیما و خبرنگارش اهمیت نمیدهم اما تو که سفیر خوشحالی مردم خودت رو معرفی کردی و صفر نفر هم با شما موافقند جسارت و آمادگی تون رو بهتر بود برای بازی تیم ملی ایران مصرف میکردی مشخصه کمترین دغدغه تو نتایج بازی هاست و سیر نشدی چون عصبانی هستی پس سیر نشدی و اون چیری که فکر کردی نبودی برو بچه برو
استاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
عمو بجای این همه وقت میزاری تو سایتا برو بازیتو بکن یه ماه دیگه مدرسها باز میشه
بامداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
اوستاد روزی که یادگرفتی تنها توی اتاقت بخوابی و نترسیدی من پایان نامه م تموم شده بود اما حالا که اصرار داری بیا بازی کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
2
0
این ترجمه یک آیه قران هس
نوید
|
Turkey
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
1
1
خواستار دونستنِ میزان موفقیت و بزرگی و مهارت و درنتیجه ی آن شهرتِ این دو دوستمون در شغل و رشته ی تخصصی خودشون هستم. که خودشون رو در جایگاهی میبینن که اینگونه اظهارنظر و مقابله کنن با فردی که در رشته ی خودش با تیمش؛ ششم جهان و شخص خودش در پست تخصصی خودش نفر اول جهان هست؛ از نداشتنِ انگیزه و جنگندگی و جسارت و مهارتِ سعیدِ معروف حرف میزنند؛درحالیکه که داشتنِ همین خصوصیاتِ ذکر شده در موردش اونو به اینجا رسونده! ازاینکه از دخالت و اظهارنظر راجب حریم زندگی خصوصیش که به دیگران ربطی نداره کجا مونده یا استراحت میکنه؛چشم بسته میگذرن وازینکه شاکی شده و جواب داده؛ چشم بسته میگذرن و این ادبیات رو انتخاب میکنن.ولی در مورد کسایی که از حرف خودشون هیچی نمیدونن که هیچ؛ از هیچی چیزی نمیدونن و با حضورشون در اون شغل جز فاجعه برای مردم و مملکت نداشته اند و بااینحال طلبکار هم هستند؛ ساکتند!!! استاندارد دوگانه برای افراد؛ بد برای فرد موفق و خوب برای فرد ناموفقی که عدم موفقیتش زندگی خیلیها رو به انتها رسونده؛ حالا بماند که عدم موفقیت معروف که نبوده هم بقیه رو بدبخت نکرده!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
همین طوره آقای نوید
بامداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
آرام آرامتر این متن میزان بزرگی ! تخصص ! استاندارد ! جایگاه ! کسانی است که از این افراد قهرمان میسازند علیه مردم
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم