‌جانشین فرمانده انتظامی قشم از اجرای طرح دستگیری معتادان متجاهر و خطرناک در این شهرستان و دستگیری ۳۵ معتاد در همین رابطه خبر داد.

کد خبر: ۲۸۸۴۹
۱۰:۱۳ - ۱۳ تير ۱۳۹۸

دیدارنیوز - سرهنگ دوم مجتبی راست خدیو با اعلام این خبر گفت: در پی اجرای مطالبات شهروندان مبنی بر برخورد با معضلات و موضوعات مبتلا به اجتماعی و در رأس آن اعتیاد و تبعات لجام گسیخته آن، طرح دستگیری معتادان متجاهر با تعداد ۳۵ نفر معتاد متجاهر به مرحله اجرا در آمد.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه معضلات اجتماعی نیازمند مشارکت همگانی برای مواجهه معقول و بازگشت افراد آسیب دیده به بدنه جامعه است تاکید کرد: تعداد ۲۰ نفر از دستگیر شدگان دارای سوابق کیفری، خصوصاً جرم سرقت هستند که با هماهنگی‌های لازم قضائی تحویل کمپ ماده ۱۶ شهرستان بندرعباس شدند.

وی با بیان اینکه اثرات پنهان طرح‌های این چنینی کمتر از اثرات آشکار آن نیست، خاطر‌نشان کرد: پیشگیری از سرقت‌های خرد از جمله موضوعاتی است که در طرح برخورد با معتادان متجاهر کنترل شده یا حتی از بین خواهد رفت و گواه این مدعا تعداد دستگیر شدگان سابقه دار در زمینه سرقت در این طرح است.

جانشین فرمانده انتظامی قشم در پایان ضمن تشکر از حسن همکاری عموم شهروندان در اجرای این طرح از آنان خواست تا در صورت رؤیت موارد مشکوک موضوع را سریعاً با پلیس در میان بگذارند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم