یک عضو فراکسیون ولایی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: ما خود را در جنگ اقتصادی می‌بینیم، آرایش جنگی یعنی آنکه هیچ محصول کشاورزی آمریکایی به خاک ایران وارد نشود. البته این به معنی عدم تعامل با دنیا نیست.

کد خبر: ۲۶۵۴۹
۱۳:۴۳ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در نطق میان دستور اظهار داشت: شکست آمریکا در طبس، نتیجه دفاع مقدس، حماسه ۹ دی و شکست داعش نصرت‌های الهی بودند. دنیا بداند این تکرار نصرت‌های الهی برای ملت ایران استمرار خواهد داشت. ملت ایران شکست‌ناپذیر است.

حاجی دلیگانی با اشاره به اتفاقات اخیر بین‌المللی گفت: آمریکا ملت متمدن ایران و سپاه پاسداران را نیروی تروریستی اعلام کرده و اکنون دم از مذاکره می‌زند. آمریکا ۴۰ سال است از هیچ گونه تلاشی علیه معیشت و اقتصاد مردم ایران مضایقه نکرده است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تأکید کرد: آمریکایی‌ها عاجزتر از آن هستند که به مرزهای ایران نزدیک شوند. آن‌ها در عراق ۷۰۰۰ میلیارد دلار خرج کرده‌اند اما امروز با هواپیمای چراغ خاموش، شبانه به این کشور می‌روند و پس از گذشت تنها چند ساعت مجبور به ترک این کشور هستند. آمریکایی‌ها عمق دفاع راهبردی ملت ایران را به خوبی می‌دانند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: ما خود را در جنگ اقتصادی می‌بینیم. رهبری فرمودند که باید آرایش جنگی بگیریم یعنی پدافند ما علیه آمریکا باید فعال‌تر گردد. آرایش جنگی یعنی اینکه هیچ محصول کشاورزی از آمریکا به خاک ایران وارد نشود و البته این به معنای عدم تعامل با دنیا نیست بلکه صحبت در انتخاب طرف تجاری است.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: در شرایط جنگی باید از دو قطبی کردن انتخابات برای بهره‌برداری سیاسی اجتناب کرد. سپردن کارها به دست افراد نالایق، تنبل، رفاه زده، فرزندپرست، اقوام‌پرست و پول‌پرست از آفات فرماندهی در این زمانه است.

حاجی دلیگانی افزود: باید به صورت واقعی و نه با حرف و شعار به کمک مردم بیایید. امکانات خوب کشور را برای همه مردم و عادلانه اختصاص دهید. باید یقین داشته باشید که در جنگ اقتصادی محتکران و رانت‌خواران و ویژه‌خواران ستون پنجم و خائن هستند و نباید آن‌ها را به کاری گمارد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس در پایان خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: هر چند که حضور شما بارقه‌های امید را در دل ملت ایران ایجاد کرده است اما باید بگویم که فرصت‌ها چون ابر در حال گذرند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم