عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال جزییاتی از آخرین جلسه هیات رییسه فدراسیون را اعلام کرد.

کد خبر: ۱۶۰۱۵
۱۸:۱۴ - ۱۵ آذر ۱۳۹۷

دیدارنیوز - محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان بعد از شکست تیمش برابر نساجی اظهار کرد: از این افتضاح‌تر نمی‌شد. کادر فنی و بازیکنان را جریمه سنگینی می‌کنیم. شنبه یک جلسه ماراتن مانند خواهیم داشت و عملکرد کادر فنی و بازیکنان را بررسی خواهیم کرد و تصمیم قاطع را خواهیم گرفت. پیکان تیم بزرگی بوده است و نباید به اینجا برسد که ۶ باخت پشت سر هم بیاورد.

او ادامه داد: ما شنبه جلسه برگزار می‌کنیم ولی هنوز به فکر تغییرات نیستیم. هیات مدیره به دنبال راهکاری است تا نیم فصل دوم این گونه ظاهر نشویم. شنبه جمع‌بندی خواهیم کرد و همه چیز مشخص می‌شود. بازیکنان حداقل ۲۰ درصد جریمه می‌شوند البته اگر آیین نامه انضباطی ما این اجازه را بدهد که فکر می‌کنم بدهد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره شایعه انتخاب او به عنوان رییس فدراسیون فوتبال هم بیان کرد: در خصوص خودم این موضوع را رد می‌کنم. درباره آقای شکوری هم او در آخرین جلسه هیات رییسه انتخاب شد. آخرین بحث این بود که آقایان از یک سوم کار یک سوم حقوق استفاده کنند و با توجه به این که این موضوع شامل حال ساکت نمی‌شد چون دبیر کل باید به طور کامل در اختیار فدراسیون باشد، تصمیم بر این شد که شکوری که مدتی به عنوان دستیار ساکت فعالیت می‌کرده، جانشین او شود. قرار شده وزارت ورزش تصمیم بگیرد. باید عاقلانه تصمیم بگیریم تا به بحث تعلیق که خط قرمز ماست نزدیک نشویم. همه باید دست به دست هم ندهیم تا این اتفاق نیفتد.

 شیعی اضافه کرد: دو ماه پیش تاج برای وزیر ورزش نامه‌ای نوشت تا موضع آنها را در خصوص وضعیت بازنشستگان فدراسیون بداند. در آخرین جلسه هیات رییسه مشخص شد هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. هیچ‌کس مایل نیست اتفاق بدی برای فوتبال ایران بیفتد. عقلای قوم حتما فکر می‌کنند تا اتفاقی نیفتد. نگران نباشید.

او در این خصوص که گفته می‌شود بعد از ۱۵ آذر حضور بازنشستگان در پست‌های خود جرم تلقی می‌شود هم بیان کرد: مر قانون باید اجرا شود. البته تفسیرها مختلف است و این موضوع به عهده قانون گذار و قوه قضاییه است که چه کسی از حد قانونی تجاوز کرده و هر تصمیمی آنها در این خصوص بگیرند قابلیت اجرایی دارد.

شیعی در پایان گفت: خبر ندارم شنبه تاج به سر کارش می رود یا خیر.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم