پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایان یک جنایتکار؛ مسعود رجوی مُرد!
"دیدارنیوز" مرگ مسعود رجوی را مورد بررسی قرار داد؛

پایان یک جنایتکار؛ مسعود رجوی مُرد!

تابلویی که عکس مسعود رجوی را در کنار بزرگانی چون مصدق، میرزا کوچک خان، ستار خان و باقر خان نشان می‌داد به سرعت شبکه‌های اجتماعی را در برگرفت. این عکس، تأییدی بود بر مرگ سرکرده گروهک منافقین؛ ایرانیان خوشحال از پایان یک جنایتکار بودند و ناراحت از اینکه او باید قبل از مرگ، محاکمه می‌شد و به سزای اعمالش می‌رسید.
ناقوس مرگ برای اوپک به صدا درآمد
"دیدارنیوز" به بررسی وضعیت سازمان اوپک می‌پردازد؛

ناقوس مرگ برای اوپک به صدا درآمد

عربستان و روسیه به‌عنوان کشور‌های لیدر تولید کننده نفت، خارج از چهارچوب سازمان اوپک تصمیماتی را اتخاذ می‌کنند و سایر اعضا بدون هیچ حرف و حدیثی مجریان آن هستند. این رویه مورد اعتراض جمهوری اسلامی قرار گرفته و بیژن نامدار زنگنه می‌گوید: اگر قرار باشد روسیه و عربستان به تنهایی در مورد استراتژی اوپک و غیر اوپک تصمیم بگیرند، پس نشست‌های وین به چه کار می‌آیند؟ ایران اوپک را ترک نمی‌کند، اما باور دارم اوپک خواهد مرد. با این فرآیندها، اوپک خواهد مرد.
غنای طب اسلامی با طب‌الرضا
"دیدارنیوز" به مناسبت ولادت امام رضا علیه‌السلام به ریشه‌های طب اسلامی پرداخت؛

غنای طب اسلامی با طب‌الرضا

قسمت مهمی از طب اسلامی برگرفته از کتاب طب‌الرضا است و دستورات امام رضا علیه‌السلام در کنار روایات دیگری که از سایر معصومان علیهم‌السلام رسیده شاکله اصلی طب اسلامی را رقم می‌زند. اما شوربختانه عده‌ای از اقبال جامعه به طب اسلامی سوء استفاده می‌کنند و به اسم طب اسلامی و یا طب سنتی، دارو‌هایی را می‌سازند و نسخه‌هایی را تجویز می‌کنند که مبنای درست و صحیحی ندارد.
تمام گزینه‌های روی میز؛ حتی تجزیه؟!
"دیدارنیوز" نقشه تجزیه ایران توسط غربی‌ها را مورد بررسی قرار داد؛

تمام گزینه‌های روی میز؛ حتی تجزیه؟!

به عقیده «جیمز جورج جترس» مشاور سابق سنای آمریکا اسرائیلی‌ها و سعودی‌ها می‌خواهند ایران به‌عنوان یک قدرت در منطقه از میان برود. به باور آن‌ها این کار از راه تغییر نظام و روی کار آوردن یک رژیم دست نشانده ممکن خواهد شد. اگر نشود، راه دیگر، تجزیه ایران و تکه پاره کردن آن است.

دستگیری ۲۸ سارق در کردستان

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از دستگیری ۲۸ سارق طی اجرای نخستین مرحله طرح استانی مبارزه با سرقت منازل در استان خبر داد.

امروز تهران با وزش باد شدید خنک می‌شود

مرکز اطلاع رسانی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد: برخی ساعات امروز وزش باد نسبتاٌ شدید پیش بینی می‌شود که احتمال خیزش گرد، خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد

دانشگاه شریف اعلام کرد: به دلیل تغییر ناگهانی زمان آزمون کارشناسی ارشد که در نتیجه بنابر اعلام غیررسمی سازمان سنجش آموزش کشور ارائه نتایج و اسامی پذیرفته شدگان تا آخر شهریور امکان‌پذیر نیست.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها