پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

استاندار کرمان تشریح کرد:

آخرین تصمیمات برای فروش، حمل و صادرات محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان

استاندار کرمان اظهار کرد: باتوجه به اهمیت حمل محصولات کشاورزی جنوب مقرر شد به جایگاه‌های منطقه ابلاغ شود تا سوخت آزاد را به میزان مورد نیاز در اختیار ناوگان حمل و نقل منطقه قرار دهند.
در پی رسیدن آلودگی هوای شهر کرمان به ۲۸ برابر حد مجاز:

معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمان: افراد دچار امراض ریوی، امروز در خانه بمانند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: امکان انتقال ویروس کرونا از طریق هوا وجود ندارد بلکه انتقال این ویروس از طریق ترشحات تنفسی است لذا غلظت گرد و غبار تاثیر در افزایش شیوع این اپیدمی ندارد، اما چون این آلودگی‌ها، پیامد‌های ریوی را به همراه خواهد داشت لذا توصیه اکید می‌شود افرادی که به دنبال ابتلا به کرونا دچار امراض ریوی شده باشند، به هیچ‌عنوان امروز از خانه بیرون نیایند، زیرا برای آن‌ها خطرناک است.
رییس سازمان صمت استان کرمان:

به ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای عبور از چالش کرونا و تحقق شعار سال نیاز داریم

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان گفت: برآورد‌های اولیه ما در خصوص نیاز به تامین منابع مالی هم با توجه به بحث کرونا و هم تحقق شعار «جهش تولید»، پیش‌بینی ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت است که امیدواریم تحقق پیدا کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

۱۲ هزار نفر در استان کرمان برای بیمه بیکاری کرونا ثبت‌نام کرده‌اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه کارگران بیکار شده در پی شیوع ویروس کرونا می‌توانند بدون مراجعه حضوری و با مراجعه به سایت bimebikari.mcls.gov.ir و ثبت نام در این سامانه از مقرری بیمه بیکاری بهره‌مند شوند گفت: در حال حاضر ۱۲ هزار نفر در استان کرمان برای دریافت بیمه بیکاری ثبت‌نام کرده‌اند که این آمار در حال افزایش است و بعد از پالایش تعداد دقیق افراد بیکاری که می‌توانند از این بیمه استفاده کنند، مشخص خواهد شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:

ویروس کرونا هنوز کنترل نشده است؛ مردم همچنان رعایت کنند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از مردم می‌خواهیم همچون گذشته به توصیه‌های بهداشتی و ایمنی توجه داشته باشند، زیرا هنوز اتفاق خاصی در زمینه کنترل ویروس رخ نداده است که بخواهیم با خیال آسوده و بدون رعایت مسایل بهداشت فردی و عمومی، ارتباطات اجتماعی را بدون رعایت فاصله اجتماعی افزایش دهیم.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها