متخصص بیماری‌های عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از بهبودی یک بیمار ۹۵ ساله مبتلا به کرونا در رفسنجان خبر داد.

کد خبر: ۵۷۴۳۳
۱۵:۴۳ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۹

بیمار ۹۵ ساله رفسنجانی کرونا را شکست داد

دیدارنیوز ـ دکتر "سیدمحسن موسوی" عصر امروز ۱۹ فروردین ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهارم فروردین ماه امسال خانمی اهل رفسنجان و ۹۵ ساله با حال عمومی بد بستری و با اعلام مثبت شدن تست کرونای وی، بستری و درمان آغاز شد و توانست کرونا را شکست بدهد.

 

وی بیان کرد: خانم سیدمحمودی ۱۵ روز پیش در ۴ فروردین با حال عمومی بد بستری شد و سی تی اسکن وی از ریه انجام شد.

 

این عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با اشاره به اینکه این فرد دارای بیماری زمینه‌ای دیابت و آلزایمر است و داروی ضد این بیماری‌ها را مصرف می‌کند، تصریح کرد: با انجام تست کرونا، دو روز پس از بستری این بیمار، جواب تست مثبت اعلام و درمان را شروع کردیم همچنین توسط دکتر محسن میرزایی مشاوره قلب و اکو از وی انجام شد که مشخص شد ایشان نارسایی قلب راست و چپ دارند.

 

موسوی خاطرنشان کرد: درمان کرونا را شروع کردیم؛ در طی ۱۵ روز وضعیت اکسیژن این بیمار خوب شد و امروز با ادامه اکسیژن تراپی مرخص شدند و در خانه به ادامه درمان می‌پردازد.

 

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از همکاران و کادر درمانی که در درمان این شخص جهادی عمل کرده و از هیچ تلاشی فروگذار نکردند قدردانی کرد و از مردم درخواست کرد ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی، از مواد شوینده و ماسک و دستکش استفاده کنند تا بر این ویروس غلبه کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم