قرار است ستوده امروز تست کرونا بدهد و در صورتی که ناقل این بیماری نباشد احتمالا ظرف یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد. میثم بائو و صادق درودگر نیز از دیگر چهره های مشهور فوتبال ایران هستند که به این ویروس مبتلا شده و حالا در حال طی کردن دوره نقاهت هستند.

کد خبر: ۵۶۶۵۳
۱۷:۲۰ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
دیدارنیوز ـ پزشک استقلال هم کرونا را شکست داددیدارنیوز ـ پزشک استقلال که چند روز قبل اعلام شد به ویروس کرونا مبتلا شده، امروز تست نهایی می‌دهد و در صورت تایید از بیمارستان مرخص خواهد شد.

کاوه ستوده قبل از شروع سال ٩٩ به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان آتیه بستری شد، اتفاقی که واکنش‌های زیادی از سوی بازیکنان سابق و فعلی استقلال به همراه داشت و بسیاری او را به مبارزه و مقاومت در برابر این بیماری دعوت کردند.

خوشبختانه پس از طی مراحل درمانی، دکتر ستوده در یکی دو روز گذشته بسیار بهتر شده است و به گفته پزشکان بیمارستان، دکتر باشگاه استقلال مرحله خطرناک این بیماری را پشت سر گذاشته است.

قرار است ستوده امروز تست کرونا بدهد و در صورتی که ناقل این بیماری نباشد احتمالا ظرف یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد. میثم بائو و صادق درودگر نیز از دیگر چهره‌های مشهور فوتبال ایران هستند که به این ویروس مبتلا شده و حالا در حال طی کردن دوره نقاهت هستند.
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم