مسئول نقاهتگاه شهید شفیع زاده از برپایی نقاهتگاه ۱۵۰ تخت‌خوابی در بیمارستان شهید محلاتی تبریز برای درمان تکمیلی بیماران کرونایی خبر داد.

کد خبر: ۵۶۱۴۶
۱۱:۱۳ - ۰۴ فروردين ۱۳۹۹

برپایی نقاهتگاه ۱۵۰ تخت‌خوابی برای بهبود یافتگان کرونا در تبریز

دیدارنیوز ـ علی محمدیان با اشاره به آمادگی بیمارستان شهید محلاتی از اولین لحظات برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کمک رسانی به مردم، اظهار کرد: نقاحتگاه شهید شفیع‌زاده برای حفاظت از مردم و نیرو‌های مسلح در آذربایجان شرقی با تمامی امکانات پزشکی و پرسنل مورد نیاز اعم از پزشک متخصص، پرستار و نیرو‌های کمکی و خدماتی در تاریخ هجدهم اسفند ماه سال گذشته ایجاد شد.

 

وی اضافه کرد: نقاهتگاه شهید شفیع‌زاده وابسته به معاونت بهداری نیروی زمینی سپاه و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهید محلاتی است.

 

وی در ادامه از اعزام ۵۲ نفر از پزشکان، پرستاران، نیرو‌های کمکی و خدماتی و اداری و پشیبانی بیمارستان شهید محلاتی تبریز به بابل خبر داد.

 

محمدیان گفت: این گروه از ۲۹ اسفند ماه سال گذشته برای برپایی بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی و ارایه خدمات در آن در بابل مستقر شده‌اند و این مرکز هم اکنون آماده ارائه خدمات بوده و مسئولیت آن با نیروی زمینی سپاه است.

 

وی خاطرنشان کرد: مربیان، پزشکان و پرستاران ما از ۱۲ اسفند ماه سال گذشته آموزش‌های لازم را به تمامی یگان‌ها و نیرو‌های مسلح سپاه ارایه داده‌اند.

 

وی افزود: آموزش‌ها و آگاهی‌های لازم در جهت آشنایی با نحوه مقابله با ویروس کرونا و نحوه رعایت بهداشت عمومی و فردی برای کادر درمان، مراجعان و حتی بیماران بستری در بیمارستان شهید محلاتی نیز ارایه شده است.

 

مسئول نقاهتگاه شهید شفیع زاده، یادآور شد: سپاه همیشه به هنگام وقوع حوادث غیرمترقبه و حوادث طبیعی اعم زلزله و سیل در کشور پیشگام بوده است.

 

وی افزود: بر اساس فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و به منظور مبارزه با ویروس کرونا، سپاه بار دیگر به عنوان خادم مردم پیشقدم شد.

 

وی در خاتمه متذکر شد: سپاه با تمام توان چه از نظر نیروی انسانی و چه تجهیزاتی و چه بهداشتی درمانی در خدمت مردم است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم