سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که جلسات علنی مجلس تا روز دوشنبه تعطیل شد و ادامه جلسات به تصمیم هیات رییسه مجلس موکول شده است.

کد خبر: ۵۳۸۷۴
۱۳:۱۳ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

دیدارنیوز - اسدالله عباسی با اشاره به برگزاری جلسه امروز (شنبه) هیات رییسه مجلس گفت: در این جلسه با توجه به مکاتبه آقای نمکی با رییس مجلس درباره تعطیلی جلسات مجلس مقرر شد آقایان پزشکیان، قاضی زاده و رنجبرزاده که هر سه پزشک هستند در ستاد مقابله با کرونا حضور یابند و در خصوص کم و کیف وضعیت نمایندگان در سراسر کشور و به تبع آن چگونگی تداوم جلسات مجلس گزارشی را به هیات رییسه ارائه کنند.

وی با تاکید بر اینکه مجلس قطعا یکشنبه و دوشنبه جلسه علنی ندارد، افزود: مجلس تا زمانی که کمیسیون تلفیق جلسه دارد جلسه علنی نخواهد داشت زیرا قرار است جلسات تلفیق به دلیل بازتر بودن فضا نسبت به کمیسیون تلفیق و حفظ فاصله نمایندگان با یکدیگر در صحن مجلس برگزار شود و پس از ارائه گزارش کمیسیون تلفیق از بودجه ۹۹ درباره چگونگی برگزاری جلسات تصمیم‌گیری خواهد شد.

عباسی تاکید کرد: همچنین راجع به وزیر پیشنهادی جهادکشاورزی با توجه به درخواست رییس جمهور اذن رهبری برای تداوم فعالیت سرپرست تا برگزاری جلسه رای اعتماد در مجلس گرفته شد.

به گفته سخنگوی هیات رییسه مجلس، تصمیم‌گیری درباره برگزاری جلسات علنی مجلس به جلسه آتی هیات رییسه مجلس موکول شد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس با بیان اینکه تا روز سه‌شنبه گذشته ۱۰۰ نماینده در مجلس تست کرونا داده بودند، گفت: از این میان تست ۵ نفر مثبت بوده و بر همین اساس ما پیگیر هستیم که از بقیه نمایندگان نیز در شهرهای خودشان یا تهران تست کرونا گرفته شود.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم