مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از تعطیلی یک انبار و ۲ فروشگاه تجهیزات پزشکی به علت احتکار و گران‌فروشی اقلام بهداشتی درگشت‌های تعزیرات حکومتی خبر داد.

کد خبر: ۵۳۶۸۹
۱۵:۵۶ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۸

تعطیلی ۳ واحد صنفی تجهیزات پزشکی به علت احتکار و گران‌فروشی

دیدارنیوز ـ هوشنگ محمدی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: با دریافت گزارش‌های مکرر مردمی در خصوص احتکار، گران‌فروشی و عدم عرضه ماسک، اقلام بهداشتی و ژل‌های ضدعفونی توسط برخی داروخانه‌ها، فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی و واحد‌های صنفی ذی‌ربط پس از انتشار خبر ویروس کرونا، تیم‌های گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان قزوین با دستگاه‌های ناظر به‌طور مستمر برگزار و در حال رصد و بازرسی بازار هستند.
 
وی گفت: در راستای طرح ویژه ملزومات بهداشتی این اداره کل، گشت مشترک ویژه‌ای با حضور معاون دادستان، معاون فرماندار، معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت، رئیس پلیس اماکن و معاونت غذا و دارو جهت تشدید برخورد با احتکار کنندگان و گران‌فروشان کالا‌های مزبور برگزار شد و ضمن تذکر به برخی داروخانه‌ها و اصنافی که احتمال تخلف را داشتند برای یک داروخانه پرونده تخلف تشکیل گردید.
 
بنا بر اعلام روابط عمومی اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان قزوین، محمدی ادامه داد: یک انبار احتکار ماسک و اقلام ضدعفونی کننده و ۲ واحد صنفی متخلف تجهیزات پزشکی تعطیل و از ادامه فعالیت تا تعیین تکلیف پرونده‌ها جلوگیری شده است.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین تأکید کرد: اولویت ما این است که پرونده متخلفان طرح فوق ذکر با قید فوریت رسیدگی و منجر به صدور و اجرا حکم گردد و محتکران و گران‌فروشان اقلام بهداشتی و درمانی که در شرایط حاضر به هم‌وطنان ظلم می‌کنند به‌عنوان اخلالگران در نظام سلامت کشور به اشد مجازات برسند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم