فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: یگان ویژه برای مهار و کنترل بیماری کرونا، تمامی امکانات خود، از جمله خودروهای آبپاش را به میدان می‌آورد.

کد خبر: ۵۳۶۸۷
۱۵:۳۷ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۸

دیدارنیوز - سردار حسن کرمی با اشاره به قابلیت تجهیزات یگان ویژه اظهار کرد: مردم همیشه پلیس و نیروهای یگان ویژه را در کنارخود دیده اند، یگان های ویژه محافظ مردم در برابر اشرار و اغتشاشگران هستند و این بار ویروس مهاجم درحال ضربه زدن به هموطنان است، به همین دلیل یگان ویژه آماده است برای حفظ جان مردم با تمام قوا وارد صحنه مبارزه با این بیماری شود و تمام تجهیزات لجستیک خود را برای پالایش شهرها به کارگیری کند.

وی افزود:یگان های ویژه آماده‌اند خودروهای سبک و سنگین خود مانند خودروی ضد شورش آبپاش راتق را در اختیار، نهادهای درمانی و بهداشتی و متولیان امر برای ضد عفونی کردن شهرها قرار دهند تا شیوع این بیماری در کشور کاهش پیدا کند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: نیروی انتظامی در پیش بینی حوادث و کاهش هزینه های احتمالی در بحران ها آماده است؛ لذا با توجه به این سیاست، یگان ویژه درتمامی عرصه ها حاضر به جانفشانی برای مردم است و همانگونه که در حوادث آبان و دی ماه، محافظ جان و در کنار مردم بود، امروز هم آمادگی خود را برای مقابله با این ویروس اعلام می کند.

براساس اعلام سایت پلیس، وی  یگان های ویژه را نگهبان امنیت مردم و یکی از عوامل ثبات در کشور دانست و گفت: یگان ویژه با ارتقاء آمادگی خود و بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز و برترین تجهیزات، به دنبال آرامش مردم در سراسر کشور است و به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی می باشد و ان شاءالله که با تدابیر صورت گرفته مانند همیشه، ملت ایران از این مشکل هم سربلند خارج خواهند شد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم