معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اعلام کرد که این نهاد جهت تکمیل نیروی انسانی در دفاتر نهاد و امر تبلیغ، از بین فضلا و روحانیون دارای شرایط جذب، ثبت نام به عمل می‌آورد.

کد خبر: ۵۲۳۴۹
۱۰:۰۸ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حجت‌الاسلام تقوی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: نهاد نمایندگی  در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی در دفاتر نهاد و امر تبلیغ، از بین فضلا و روحانیون دارای شرایط جذب، ثبت نام به عمل می‌آورد.

وی ادامه داد: شرایط پذیرش شامل: اعتقاد و التزام عملی به اسلام و مذهب تشیع، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه، برخورداری از حسن شهرت و معاشرت، نداشتن سوء پیشینه و سابقه محکومیت در محاکم قضائی جمهوری اسلامی ایران، آشنایی کافی با فضای علمی، فرهنگی دانشگاه و دانشگاهیان، سابقه حضور علمی، تبلیغی یا فرهنگی در دانشگاه، برخورداری از سابقه موفق فعالیت های فرهنگی و مدیریت مسائل فرهنگی، تلبس دائمی به لباس مقدس روحانیت، حداقل سوابق علمی: اشتغال به تدوین رساله سطح ۴ حوزه یا تدوین رساله دکترای دانشگاهی + اتمام پایه ۱۰،  توانائی جسمی و سلامت روانی، دارا بودن شرط تأهل بوده و حداکثر سن ۳۵ سال (متولدین فروردین سال ۱۳۶۴ به بعد) است.

به گفته وی، سنوات خدمت نظام وظیفه عمومی به حداکثر سن اضافه می شود و سوابق علمی و پژوهشی در محاسبه حداکثر سن لحاظ خواهد شد.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: همچنین قبولی در مراحل جذب (آزمون و مصاحبه) از دیگر شرایط جذب است و اولویت جذب با کسانی است که خدمت در مناطق محروم را انتخاب نمایند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌ رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مهلت ثبت نام از ۲۶ بهمن لغایت ۱۶ اسفند۹۸ می باشد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم