تیم‌های عملیاتی جست و جو و نجات میبد در استان یزد پس از ۱۲ ساعت تلاش، پیکر بی‌جان کودکی ۹ ساله که مورد حمله سگ‌های ولگرد قرار گرفته بود را در گود زباله این شهر پیدا کردند.

کد خبر: ۵۲۱۵۶
۱۴:۳۲ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

سگ‌های ولگرد کودک ۹ ساله را در میبد دریدند

دیدارنیوز ـ علیرضا فتحی، رئیس اورژانس ۱۱۵ میبد ضمن تاکید بر این که نوع حیوان یا حیواناتی که به این کودک حمله کرده پس از بررسی‌های پزشکی قانونی مشخص خواهد شد، در مورد شرح این حادثه گفت: این کودک ۹ ساله‌ی غیربومی که به همراه برادر ۱۱ ساله خود در شهر میبد ساکن و از طریق جمع‌آوری ضایعات امرار معاش می‌کردند، شب گذشته به محل تخلیه نخاله‌های میبد در منطقه سعیدآباد رفته بودند، ولی با تاریکی هوا و به علت ترس از سگ‌ها به سمت جاده فرار می‌کنند، ولی برادر بزرگتر در حین فرار متوجه نبود برادر کوچک‌تر می‌شود.
 
وی افزود: جستجوی پلیس تا ساعت ۲۰ شب گذشته ناموفق بوده لذا از تیم‌های عملیاتی جست و جو و نجات شهرستان کمک گرفته می‌شود و با وجود تاریکی هوا و تشخیص ندادن مکان دقیق وقوع حادثه، عملیات به وسعت زیادی آغاز و نهایتاً پس از ۱۲ ساعت جست‌وجو پیکر بی جان کودک که مورد حمله سگ‌های ولگرد قرار گرفته بود، در ساعت ۷ صبح امروز در گود زباله پیدا شد.
 
به گفته‌ی این مسئول، این عملیات جست‌وجو با حضور دو تیم آموزش‌دیده هلال احمر میبد با تجهیزات ویژه و اکیپ‌هایی از نیروی انتظامی، آتش‌نشانی، بسیج و اورژانس انجام گرفت.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم