پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

سال جهش تولید، سال اقدامات فزاینده شهرداری بافق

سال جهش تولید، سال اقدامات فزاینده شهرداری بافق

شهردار بافق با مرور برنامه ریزی های سال گذشته این شهرداری در رابطه با سال جدید، گفت: با وجود روند کند برخی فعالیت ها به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی زودهنگام یک ماهه سال 98، پس از تعطیلات با تاسی از فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهش تولید، جهش در تولید فضاهای جدید شهری شتاب فزاینده‌ای خواهد گرفت.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در یزد:

ابتلای ۸۴ نفر به کرونا در یزد در یک روز / مردم بی‌رحمانه در حال پرپر شدن هستند/ پزشکان از ناتوانی در درمان بیماران افسرده شده اند

سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد از ابتلای ۸۴ نفر به بیماری و ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

کرونایی‌ها رب انار بخورند

متخصص طب ایرانی سنتی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد با تاکید بر تاثیر برخی مواد غذایی در درمان کرونا و تسریع در آن، استفاده از رب انار را به افراد مبتلا به کرونا و افراد سالم توصیه کرد.
از یک ماه قبل اتفاق افتاد؛

تجمیع گردشگران خارجی یزد در دو اقامتگاه به علت شیوع کرونا

مسئول هسته چین در ایران از تجمیع گردشگران خارجی یزد در دو اقامتگاه استان و ایجاد شرایط مناسب برای آن‌ها خبر داد و این اقدام را در راستای مهار تبلیغات سوء علیه مهمان‎نوازی ایرانیان در شرایط بحران کرونا اعلام کرد.
مدیرعامل آب منطقه‌ای یزد:

وضعیت نامطلوب آب‌های زیرزمینی استان یزد/ برنامه سازگاری با کم آبی در مراحل نهایی تدوین است

مدیرعامل آب منطقه‌ای یزد با اشاره به وضعیت نامطلوب آب‌های زیرزمینی استان یزد و کاهش سالانه سطح آب‌های زیرزمینی گفت: کاهش ۴۵ سانتیمتری آب‌های زیرزمینی نشان دهنده استفاده بیش از حد از این سفره‌ها است.

ابطال و تعلیق ۲۴۴ پروانه استاندارد در یزد

مدیر کل اداره استاندارد استان یزد با اشاره به تمدید ۳۶۴ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی در این استان طی یازده ماهه منتهی به بهمن ماه، گفت: در این مدت ۲۴۴ پروانه استاندارد نیز باطل یا تعلیق شده است.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها