پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

برگزاری چهارمین سمپوزیوم سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت در یزد

به منظور ارائه آخرین گزارشات و دستاورد‌های پیش بالینی و بالینی و علوم همگرا و نوین مبتنی بر سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در بیماری‌های قلب و عروق، چهارمین سمپوزیوم «سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت و پزشکی بازساختی در قلب و عروق» برگزار می‌شود.

سیاست آب در استان یزد باید انقباضی باشد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با تاکید بر این که سیاست مسئله آب در استان یزد باید انقباضی باشد، گفت: باید براثر اعمال سیاست انقباضی بتوانیم دشت‌هایی که سال‌ها بر اثر برداشت زیاد بی‌آب شدند را تعادل بخشیم و سایر دشت‌ها را نیز پایدار کنیم.

آئین سنتی نخل‌برداری در فیروزآباد میبد برگزار شد

همزمان با عصر نخستین روز ماه محرم بر اساس یک سنت تاریخی که قدمت آن به چهار قرن می‌رسد، هیات‌های مذهبی با همراهی مردم محل نخل «حسینیه بزرگ» فیروزآباد میبد را با شکوه خاصی به حسینیه ۱۴ معصوم این شهر انتقال می‌دهند.

نبود نیروی متخصص، مشکل حوزه گردشگری سلامت یزد

رئیس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به ظرفیت‌های درمانی یزد که آن را بسیار متنوع و کارآمد دانست، در عین حال نبود نیروی متخصص و دانش کافی را بزرگترین مشکل حوزه گردشگری سلامت استان برشمرد و گفت: سایر مناطق ایران از این امر مستثنی نیستند.

همکاری ۱۹۳ مگاواتی صنایع یزد در طرح ذخیره عملیاتی

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد اظهار کرد: با وجود رشد هشت درصدی پیک بار استان یزد نسبت به سال گذشته، مشارکت، همدلی و هماهنگی مردم، صنایع و صنعت برق باعث شد با وجود تابستانی گرم، آن را بدون خاموشی سپری کنیم.
۱
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها