پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

دومین جشنوار انار عقدا برگزار شد

دومین جشنواره انار عقدا به شکرانه‌ی برداشت این محصول توسط کشاورزان بخش عقدای شهرستان اردکان با استقبال پرشور مردم استان یزد برگزار شد.

کاهش ۳۰ درصدی روان‌آب‌های یزد در اثر تغییر اقلیم

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای یزد با اشاره به این که خشک‌سالی، سیل و به طور کلی تغییر اقلیم در جهان اتفاق افتاده است و اکنون بازتاب منطقه‌ای آن را شاهد هستیم، گفت: تغییر اقلیم منجر به کاهش ۳۰ درصدی روان‌آب‌ها در استان یزد شده است.
وزیر ارشاد مطرح کرد:

لزوم تبدیل کتابخانه‌ها به باشگاه‌های فرهنگی اجتماعی چندمنظوره

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر لزوم آینده‌نگری در مورد فعالیت کتابخانه‌ها با توجه به تغییرات سریع و زیاد فناوری‌ها، اظهار کرد: کتابخانه‌ها باید در دهه‌های آینده به باشگاه‌های فرهنگی و اجتماعی چندمنظوره با محوریت کتاب تبدیل شوند.

نخستین پیوند کبد در استان یزد

مدیر اداره پیوند و بیماری‌های خاص دانشگاه علوم پزشکی یزد از انجام نخستین پیوند کبد استان یزد در بیمارستان شهید صدوقی خبرداد.
شهردار میبد در حاشیه همایش شهر‌های جهانی صنایع‌دستی:

ضرورت ایجاد زیرساخت‌های میزبانی رویداد‌های بین‌المللی صنایع دستی در میبد

شهردار میبد از حضور شهر جهانی زیلو در همایش بین‌المللی شهرداران شهر‌های جهانی صنایع دستی خبر داد و آن را اولین گام مهم این شهر پس از جهانی شدن عنوان کرد.
برای اولین بار در کشور.

برنامه ایمنی آب شهر یزد تکمیل شد

مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه‌ای یزد گفت: برنامه ایمنی آب شهر یزد به عنوان اولین برنامه ایمنی آب تکمیل شده در کشور است که در مرحله ممیزی نهایی قرار دارد.
استاندار یزد خبر داد:

پیگیری نامه‌های مردم یزد به رئیس‌جمهور از سوی ۲۰۰ کاربر/ بررسی نامه‌ها، دستور کار ویژه دارد

استاندار یزد با بیان اینکه بررسی نامه‌های مردمی جمع آوری شده در جریان سفر رئیس جمهور به این استان در دستور کار ویژه قرار گرفته است، گفت: ۲۰۰ نفر در دو شیفت کاری فرآیند ثبت سامانه و ارسال کد رهگیری و ارجاع نامه‌های مردمی به دستگاه‌های مرتبط را در یزد انجام می‌دهند.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها